Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Magyar Posta címiratkitöltő...

A Magyar Posta címiratkitöltő (MPL csomagküldés) csak nálam katasztrófális, vagy másnál is?

Figyelt kérdés

Itthon online akarom kitölteni a csomaghoz tartozó címiratot. Van, amikor még csak az első oldalnál tartok, kidob és kezdhetem újra. Van, amikor eljutok a második oldalig, akkor is kidob. Ha újbóli próbálkozáskor végre eljutok az utolsó oldalig, a véglegesítéskor nem adja ki a címiratot (hogy itthon kinyomtathassam) és kódot sem kapok az e-mail címemre.

Továbbá, hol tudom megnézni a már elkészített címiratokat, mert már jó néhány sikerült a végéig, de hogy töröljem ki, hiszen nem kaptam hozzájuk megerősítő kódot e-mail címemre és kinyomtatni sem tudom, mert elszálltak az "éterben".

Tudok vakon 10 ujjal gépelni, tehát nem lassan töltöm ki.

Arra is gondoltam, mivel vakon 10 ujjal gépelek, próbáltam lassabb sebességgel.

Egyik sem jó a programnak.

????!!!!!

Mi a f..-nak van, ha használhatatlan?!


2021. febr. 15. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
MPL, ennyi. Náluk minden úgy szar, ahogy van.
2021. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így van. Az irányítószám nyilvántartásuk is katasztrófális: sokszor reklamáltam miatta, válaszoltak is, ígérték, javítják, de semmi változás. :-(
2021. febr. 15. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!