Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay. Kínából rendelt termékek...

Ebay. Kínából rendelt termékek másnak sem érkeznek mostanában meg?

Figyelt kérdés

Nyilván fel van tüntetve, hogy a Covid miatt a rendelések szállítási ideje a vártnál is tovább tarthat. Ez világos.

De konkrétan arról van szó, hogy egyáltalán nem érkeznek meg. 10-ből, ha 4 megjött. És az egyik újra lett küldve. Előző év elejére tehető ez a tendencia.

Visszatérítés mindegyiknél megtörtént. Sok esetben azt látni a tracking number alapján, hogy beérkezik az országba, de itt megakad, és soha nem kézbesítik.

Másnál aki szokott rendelni Ebay-ről, azon belül is Kínából, mik a tapasztalatai mostanában?



2021. febr. 16. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kivétel nélkül megérkezett az összes.
2021. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap is jött és lassan, de mindne megérkezett az elmúlt évben.
2021. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebayről nekem 90%-ban nem érkeztek meg a küldeményeim, ezért nem merek már rendelni onnan. Wishről idáig mindenem megjött.
2021. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 & 2. Hm...akkor ti szerencsések vagytok. Pedig én is mindig olyanoktól rendelek, akik több ezer rendelést bonyolítanak, és magas értékeléssel rendelkeznek. Szóval még csak nem is az van, hogy kitudja, hogy feladta, vagy sem. Plusz ott van a Tracking Number is, követni lehet a csomag kiszállítási státuszát. ha jól vettem le akkor, általában itthon akadnak el. Meg különbözőek az eladók is. Nem értem.

Most írtam a Postának. Bár felesleges, de kíváncsi vagyok mit írnak.

Annyi minden van amit itthon nem is kapni, és abba bele se megyek, hogy ár-érték arányban milyen jó ajánlatok vannak. De ezt mindenki tudja.

Csak hát így elég gáz, és értelmetlen, hogy hónapokig várok a semmire.

2021. febr. 16. 11:58
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Wish-ről eddig nem sokat rendeltem. Összesen két alkalommal. De igen, valóban, nekem is mind megjött. Csak eBay-t annyira megszoktam, meg most nem gondolom, hogy a platform miatt lehet.
2021. febr. 16. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Kínai újév van.
2021. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Régebben nagyon ritka volt, hogy nem érkezett meg ebayes rendelésem. Tavaly év eleje óta viszont legalább a fele nem érkezik meg. Néhol már 3 hónapos szállítási időt adnak meg, de ennyi idő alatt sem jönnek meg. Ha írok miatta, mindig küldik a refundot, ami persze forintban mindig kevesebb lesz az átváltás és a forint folyamatos gyengülése miatt. Mostanra meguntam már. Ha elérhető valami gearbesten, banggoodon, még ha drágábban is, inkább onnan rendelem meg, ezek a rendelések kivétel nélkül megérkeztek az elmúlt egy évben is.
2021. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es. Pontosan ahogy írod. velem is ez a helyzet. A másik kettőt nem ismerem, sose használtam, de lecsekkolom. Köszi!
2021. márc. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!