Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lenne jobb kivárni...

Miért lenne jobb kivárni Bitcoin vásárlás esetén a következő felezési időszakot?

Figyelt kérdés

Egy-két kripto fórumon olvastam, hogy most nem ajánlják a bitcoin vásárlást az embereknek, hanem azt tanácsolják nekik, hogy várják meg a következő felezést.


Nem látom az összefüggést abban, hogy miért lenne akkor jobb vásárlást kezdeményezni, mint most.



2021. febr. 18. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Talán azért, mert akkor sokkal olcsóbban tudod megvenni, mint most és így nagyobb hasznod lesz rajta?
2021. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert amit megfeleznek, annak nem fele lesz az erteke... vagy varj csak...
2021. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akik lepontozgatnak válaszolókat, azok legalább érveljenek is.
2021. febr. 18. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Elwg sok bitcoinos hullamhegyet es volgyet megeltem mar, a portfoliom kb 800 szazalekkal er tobbet most mint amennyit befektettem.


En ugy erzem hogy jelenleg tul sokat mentünk fel tul hamar, nekem is var meg 4 misi hogy betegyem bitcoinba, en most varok. Elobb utobb be fog menni a jelenlegi szint ala, csak a kerdes az hogy előtte felmegye a holdra es onnan leesike vagy sem :)


Ha meg soha nem fektettel be es felsz a fomotol, akkor tedd be a penzed felet most es varj egy honapot majd tedd be a masik felet

2021. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fsms ***** válasza:
23%
Felezés azt jelenti, hogy túl magas az egy egység ára, emiatt nehezen kereskedhető. Ez nincs hatással az árra. Ha azt gondolod, hogy emelkedik az ár , akkor ne várj.
2021. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
5 os annyira ert a bitcoinos felezeshez mint egy venasszony a telemarketinghez
2021. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A felezést követően általában valamelyest emelkedik az értéke. Ám, a valódi árfolyamot nem ez, hanem a kereslet-kínálat határozza meg, tehát két felezés közötti időszakban sokkal nagyobbat is mozdulhat az árfolyama, mint amennyit a felezés mozdít(hat) rajta.


Jelenleg 2024-re prognosztizálható a következő felezés. (Messze van még.) Persze, ez valamennyit még változhat. Itt tudod nyomon követni az épp aktuális helyzetet: [link]


Itt pedig a többi hozzászólónak (akiknek jól láthatóan, fogalmuk sincs a témáról) némi info: [link]

2021. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egy nagy feleződo esést josolok a következő hónapokra de ennek a blokkjutalom felezesenek semmi köze. A politikai gazdasági helyzet és a korábbi statisztikák alapján varunknsokan egy nagy árfolyamrést meg a felezés előtt ezért érdemes azt kivárni hisz akkor dupla annyi pénzed lesz a következő csúcson. Úgy,aniakkor ha tévedek és hiszek nekem akkor lemaradsz. Ez is egy kockazat.
2022. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!