Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befuthat az Ethereum és a...

Befuthat az Ethereum és a Polkadot is olyan karriert, mint a Bitcoin?

Figyelt kérdés
Egy neves közgazdász irományában azt olvastam, hogy évek múlva elképzelhető, mivel igen komoly háttér támogatásuk van. Szerintetek?

2021. febr. 18. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Blablabla neves kozgazdasz vagyok... Blabalaba azt mondok amit akarok.... Blablabla... Warren buffet vagyok.... Blablabla en technologiaba nem fektetek.... Blablabla en vagyok peter smith.... Blablbla az arany sokkal jobb mint a bitcoin.... Blablabla jamie diamon vagyok.... Blablabla a bitcoin jatekpenz a fiam jatszik vele.....


Ha egyszer elkezdesz befektetni rendesen/okosan akkor csak annak a velemenye hallgass akinek nem all erdekeben az hogy valami fel/le menjen.

Egyik alt se lesz a kovetkezo bitcoin, ezert altcoin a nevuk!

2021. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én látok benne fantáziát, szeretem is használni, de befektetésnek soha nem vásárolnék olyat amiből annyit csinálnak amennyit akarnak. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem fog felmenni az ára, mert nem csak ettől függ az árfolyam, viszont nálam ez alapelv.
2021. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!