Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal számlámat limitálták,...

PayPal számlámat limitálták, nem fogadja el igazolásként a személyit?

Figyelt kérdés

Jött egy levél az egyik nap, hogy limitálják a PayPal accountomat (8 éves), mert 2500€ felé ment a TOTÁLBAN kapott pénz összege, és igazolnom kell magamat, különben nem tudok se küldeni se kivenni pénzt. Elküldtem nekik a személyigazolványomat, lakcimkártyámat és jogositványomat is képként, de folyton visszadobálják olyan okokkal mint pl "Lakcimkártya nem 12 hónapon belül lett beiktatva", "Személyin nincs lejárati idő", "Nem jól látható"


Ezek közül szerintem mindegyik h*lyeség, mert a lakcimkártya az addig érvényes amig nem költözök el, személyimen VAN lejárati idő, és jól is láthatóak voltak a képek... az utolsó tippem az az, hogy elmegyek kérek lakcim igazolást és lefordittatom angolra... hátha az segiteni fog... volt valaki aki ugyanilyet tapasztalt, mi volt a megoldás?



2021. febr. 20. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Boztos írtak példákat, miket fogadnak el lakcímigazolásként. Általában a közüzemi számlákat és a bankkártyakivonatokat preferálják. Esetleg lakástörlesztő számláját vagy adóhatóságtól érkező kimutatásokat.

Lakcímkártyát a külföldi cégek többnyire nem ismerik és nem is szokták elfogadni.

2021. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bankszamlakivonat. Nyilvan van bankszamlad, küld el nekik pdfben.


A régi szemelyiden is van expiry date, méghozzá a képes oldalon alul. Esetleg ezt írd le mellé, amikor csatolod mindkét oldalát a képnek. Ha nem fogadják el, csinaltass új szemelyit(mond azt h elvesztetted)


Esetleg jogsit vagy útlevelet is kuldhetsz nekik, és kérdezd meg hogy születési anyakönyvi elfogadnak e. Birth certificate.

2021. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom telefonnal készített életlen gagyi képet küldtél nekik. Vagy nem értetted pontosan, hogy mit kértek. Ha nem értesz angolul, könnyen belefutsz ilyenekbe. Lehet egy 6 hónapnál nem régebbi, a nevedre szóló számlát kértek tőled, hogy a lakcímedet lássák.

(De azt klasszul szkennelve!)

2021. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 és 3. Válaszoló: Igen küldtem nekik jogsit, Id-mat, tisztán látható minden rajta szóval nem nagyon értem mi bajuk. Közben írtak priviben is, valaki azt mondta lakcím igazolást kérjek

Szóval szerintem kezdek azzal, aztán ha nem akkor bankszámla

2021. febr. 23. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A lakcim igazolast bankszamlakivonattal csinald, mert nem fogadják el a lakcimkartyat
2021. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!