Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Falusi csok, otthon felújítási...

Falusi csok, otthon felújítási program, babaváró, autó vásárlási támogatás...Melyik a kedvezőbb? EGT-tagállamban biztosítottak is igénybevehetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hátha nekem valaki megtudná válaszolni.

EGT tagállamban vagyunk biztosítottak, már több éve. Szeretnénk itthon házat felújítani. Van egy 1,5 éves lányunk, házasok vagyunk, szeretnénk még egy gyereket. Kérdés: igénybe tudjuk venni a falusi csokot, otthon felújítási programot,vagy a Babavárót? Melyik lenne számunkra a legkedvezőbb? Pár éven belül szeretnénk kifizetni, aztán költöznénk haza. Kb 10 millióra lenne szükségünk, de minimum 6-ra. Most jött az ötlet, mert a lányommal lassan 1 hónapja nagyszülőknél vagyunk, és annyival sokkal jobban érzi itt magát, az unokatesókkal, rokonokkal.



#támogatás #babaváró #Ingatlanfelújítás #falusi CSOK #Otthon felújítási program #autó vásárlási támogatás
2021. febr. 21. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha itt fizetsz adót, akkor akarj az én adómon élősködni.
2021. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is itthoni élet, munka stb a feltétel
2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sül le a bőr a pofádról?
2021. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!