Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak se működik az internete...

Másnak se működik az internetes fizetés?

Figyelt kérdés
Próbáltam rendelni egy oldalról, de valamiért nem enged fizetni pedig van elég pénz a kártyámon. Próbáltam PayPalt is létrehozni, de ott sem engedi hozzáadni a kártyámat. Otp junior kártya, van rajta elég pénz és még nem járt le. Illetve van smartbankom, ami szükséges lehet az azonosításhoz.

2021. febr. 21. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
A PayPal küldött egy emailt, hogy hozzáadtam a kártyámat viszont az oldalon nem látom, hogy hozzá lenne adva és miután rámentem a hozzáadásra kiírta, hogy sikertelen és próbáljam újra később.
2021. febr. 21. 22:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem engedélyezett a külföldi vásárlás a kártyáddal.
2021. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor rendeltem így vele és eddig nem volt baj.
2021. febr. 21. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
De most már kétfaktoros hitelesítés kell hozzá.
2021. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt írja ki és nem kérte a kétfaktoros hitelesítést. :/ valakinek még valami tipp?

2021. febr. 21. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Netbankban állítani kell a virtuális kártyalimitet is és minden egyes tranzakciót külön engedélyezned kell. Úgy jónak kell lennie.
2021. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi lett a vége? Pont ezt a kérdést tettem fel pár órája, sajnos nem találtam ezt a kérdést eddig. Nekem is ez a helyzet :S Tudna valaki segíteni?
2021. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 feladtam :D
2021. márc. 26. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Próbáljátok megcsinálni amit írtam, ha meg nem megy, battyogjatok be a bankba, ott pedig egy ügyintéző segít megcsinálni.
2021. márc. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 nekem jól volt beállítva a limit, de valamiért mégse engedte. Viszont múlthéten újra próbáltam és sikerült. És köszi a választ. :)
2021. ápr. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!