Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli segèly banki...

Munkanélküli segèly banki utalással? Nem értem hogy van ez, más is így kapja? Hol érdeklődhetek?

Figyelt kérdés

Korona miatt elvesztettem a munkám.

Az elmúlt 8 évben dolgoztam majd a munkám elveszítve elmentem munkanélkülit igényelni, amit megis állapítottak, a max 90napra. Ez volt December 28.án. Azóta kaptam egy röhejes 3 ezer forint körüli összeget (2 napot utaltak) aztán sikerült egy teljes hónapot és a mai napon kaptam ismét egy nevetséges x ezer forintos összeget. Hogy van ez? Normális ez így? Vagy csak engem díjaznak ezzel?



2021. febr. 23. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

" Azóta kaptam egy röhejes 3 ezer forint körüli összeget (2 napot utaltak)"


Ez teljesen normális. Az a December utolsó pár napjára fennmaradó időarányos rész.


"aztán sikerült egy teljes hónapot"

Ez gondolom a teljes január havi volt.


"mai napon kaptam ismét egy nevetséges x ezer forintos összeget."

Az lövésem sincs hogy még is mi lehet, mert általában a tárgyhónapot követő hónap 5.-én szoktak utalni.


Ha bizonytalan vagy, hívd fel őket, és ott érdeklődj hogy ez még is mi volt.

2021. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna telefonon képtelenség őket elérni :-(
2021. febr. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!