Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta kereskedésről...

MuSky kérdése:

Kriptovaluta kereskedésről pár tipp egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

olyasmik érdekelnek, hogyan elemezzek chartokat, a Forgalom / kapitalizáció értékét, hogy nagyjából mikorra várhatóak korrekciók, akár ajánlások hol érdemes magáról a blokkláncról meg érdekes projektekről olvasgatni


hátha van olyan aki szeret beszélni ilyesmiről de nincs kinek mesélnie és adna tippeket, nem konkrét befektetési tanácsot inkább általánosat:D



2021. febr. 24. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem annyira tudok belefolyni, 2 bitcoinom volt :D
2021. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha kereskedsz el fogod veszteni a cryptod nagy reszet.


2 baratom + en is probaltunk altcoinokkal uzletelni hogy tobb bitcoinunk legyen, fuggetlen strategiakkal es mindharman vesztettunk rajta


Azota en es az egyik haverom mar csak btct veszunk es azt tartjuk, de a 3-adik csavo meg mindig probalkozik.


Hogy milyen tanacsot adhatok:

1. Tudd hogy mit miert veszel. Sokszor felhypolnak valamit, felverik az arakat es utana osszeomlik a piac rajta...

2. Ha valami ment az elmult par hetben felfele 2-3x et akkor engedd el, valoszinuleg veszteni fogez vele

3. Elore tuzd ki hogy mit milyen arfolyamon adsz el, es mindenkepp add el ha 8x fele megy az ara, valoszinuleg osszefog omlani az elkovetkezo idoben... vagy tegyel be egy stop losst 10 szazalekos eses utanra.

4. Ne az erdekeljen hogy az ethereum most 1600 dollar hanem az hogy mennyi bitcoin darabja (0.032 kornyeke most) hiaba tradelsz altcoinokkal es josz ki pozitivan belole ha bitcoinba szamolva vesztel

2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2#, megértem ,hogy kezdőként nehéz de azért szép számmal vannak olyan magyar kereskedők akik altokkal való day tradelés révén jóval túl teljesítették a bitcoin növekedését
2021. febr. 24. 16:36
 4/7 A kérdező kommentje:
2# de egyébként megpróbálom megfogadni minden tanácsod, köszönöm.
2021. febr. 25. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is szórakáznék ezekkel, ha nem lehetne rajtuk bunki is. Kell a kockázat, az izgalom. Persze ésszel, még a legbiztosabb tippre se fektessél be túl nagy összeget. Ha 100% biztosra akarsz menni, akkor inkább biztosabb, garantált befektetési formát keressél, azok kevesebbet hoznak, de legalább nem buksz. Vannak másolható kereskedők is (copy trading-ra keress rá), jutalékért követheted a befektetéseiket, de itt sincs garancia, mert ha ő mellényúl, akkor te is buksz rajta. Viszont megfigyelheted a stratégiájukat.
2021. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van tudsz keresni altokkal is. Én kb egy hete regeltem Coinbase-re. 22 dollárért vettem bitcoint próbaként, aztán elkezdtem átrakni altcoinokba. Néztem mik a top moverek és azok közül választottam egy szimpatikusat. A REN meg a BNT között váltogattam, a csúcson 31.80 dollár lett a 22-ből. Egy nagyobb összegnél azért már nem rossz profit pár nap alatt. De ez nem tanács, amit én csináltam azt inkább szerencsejátéknak nevezik.
2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a copy tradinget ismerem és már ki is néztem egyet amibe befektetek a napokban és igen természetes, hogy a kriptózás jár kockázatokkal ez most a pénzügyi vadnyugat, mindig csak annyit teszek fel amennyit nem félek elveszíteni, próbálok olyan coinokat venni amit nem mentek 200%-ot az előző napokban, hiába csábító felszállni a száguldó vonatra tudom h ált' nem jó ötlet és próbálom legyőzni a fomo-t ilyenkor, valami olcsóbbat keresve amit tartok hosszabb távon.

most a legkeményebb egy 20-30%-os esés volt de elfogadtam, hogy ekkora korrekciók részei a bikapiacnak és végül nem adtam el semmit, azóta egész szépen vissza álltak.

meg sosem all in-olok semmibe, mindig legalább 5-10 coin között osztom el a pénzem és most akarok beszállni a copy traderes meg egy másik szolgáltatásba is, így 3 fajta lenne, 2 másik passzív bevételi forrás a saját kereskedéseimen kívül

2021. febr. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!