Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadás, nyeremény,...

Sportfogadás, nyeremény, adózás stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok a hetekben elhatároztam hogy belevágok komolyabb sportfogadási stratégiákba.Például a lay draw és társai már aki érti.Viszont így ezt külföldi oldalakon kéne lebonyolítani aminél bonyolultabb a helyzet.Gondolom létre kéne hoznom egy skrill fiókot is.És itt lenne a kérdés hogyha én nagyobb összegekkel tradelnék meg fogadnék betfairen az megérné az irodától függetlenül?

Szóval a skrillre utalás és a nyeremény visszautalás után kb hány százalék lesz levonva?

Illetve valaki pontosan meg tudná mondani hány százalék az adó én valami 33%ot hallottam.És hogy magából a profitból kell leadózni vagy az egész összegből a befizetett összeggel együtt?

Vélemény legfőbképp azoktól akik ilyennel foglalkoztak-foglalkoznak ti hogyan csináljátok?



2021. febr. 25. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A tiszta nyereség 15.00 %-az adó-. Tippmixen az adó be van számítva, tehát akár 100 000 000 huffot nyerhetsz,adómentesen.
2021. febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem jól írta az egyes. A nyeremény 87%-nak a 15+15,5%-a az adó, de a 15,5% maximalizálva van. És a vesztes tippek tétjei nem vonhatóak le. Szóval simá lehet, hogy veszteséges vagy összesen, mégis kell adóznod.
2021. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na akkor ha nyerek például 10000 forint profitot akkor abból kell leadóznom kb 30%ot?
2021. febr. 26. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nem feltétlenül a profitot kell adózni. Egy egyszerű példa:


Befizetsz 10 ezret. 2 db 5-5 ezres fogadást teszel meg. Az egyiket elbukod, a másik 2-es szorzóval jön. Így ki tudsz venni 10 ezer forintot. A profitod igazából nulla, mivel ugyanannyit vettél ki, mint amennyit befizettél. Neked mégis le kell adóznod a második fogadásból származó 5 ezer forintos nyereményt, mégpedig úgy, hogy a 87%-nak a 15+15,5%-át fizeted meg.

2021. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh oké köszi.Meg még ugye van a skrill, ott nem tudom mennyi költségel járna a ki-be fizetés de gondolom pár százalék biztos.Ezek mellett nem tudom megéri e.
2021. febr. 26. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező skrillt használni :)
2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi az off- ért, de azt szeretném kérdezni hogy ez a skrill vagy neteller hogy működik? online sportfogadás mastercard os befizetés volt, hogyan tudnék felvenni pénzt?
2021. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!