Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBayen a "Buyer Protection...

EBayen a "Buyer Protection Porgram" véd a hamisítványok ellen?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy elvileg tilos hamisítványokat árulni ott, illetve hogy sérült, elveszett, el nem küldött stb. termékek esetén védve van a vásárló.

A kérdésem az, hogy ha hamisítványt kapok, ami a képek és a leírás alapján eredeti kéne legyen, visszakapom a pénzem? Ugyanis találtam egy Funko Grievous figurát alig 8000 ft-ért, ami mindenhol 30-40 ezer, és tudom hogy hamisítják Kínában, ami pont ezen a 8000 körüli áron megy, nekem viszont csak eredeti kell. Gyanús hogy a fotók más hirdetésből vannak, és hogy az eladó Kínából postázza a csomagot (mondjuk ő maga Izraelben van bejegyezve).

Kérdésem, ha ezt megveszem mivel a képek és a leírás alapján eredetinek kéne lennie (meg nem is hirdethetne hamisítványt elvileg senki), de hamisítványt kapok, akkor visszakapom a pénzem?



2021. febr. 27. 23:15
 1/1 anonim válasza:
Nemtom :)
2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!