Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zaciba Fél pár aranyfülbevalót...

Zaciba Fél pár aranyfülbevalót bevesznek?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyonszép arany fülbevalót, de így csak egy van.Elég súlyos is, és ékszerész mondta hogy sokat ér, de nem veszi be csak ha le is vásárolom.Persze nem szeretnék ékszert venni, így a zacira gondoltam.Lehetséges???
2008. dec. 3. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, be fogják venni, de nagyon keveset adnak így érte, mert nyilván eladhatatlan. Csak beönteni jó. Az a legegyszerőbb, ha beviszed és megkérdezed, hogy mennyit adnának érte. Az a dolguk, hogy válaszoljanak.
2008. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.A lényeg hogy beveszik.Akkor is több mintha itt porosodna a polcomon.
2008. dec. 3. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tort aranykent fogjak bevenni,de jo lenne pontosan megtudni hogy hany karatos(mert ha 18-as sokkal tobbet er)es ha kovek is vannak benne lehet gyemantok es az mar megint emeli az erteket meg ha egy is van belole.Mert ha az ekszeresz azt mondta hogy nagyon sokat er akkor o tud valamit.Udv.(ekszeresz vagyok)
2008. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A zaciban a törtarany értéknek is csak kb.60 % -át fizetik ki , jobban jársz, ha megpróbálsz még egy -két ékszerészt, hátha többet ad.

Vagy próbáld a vaterán eladni

2008. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok még több ékszerészt.Van benne kő 15db, és olyan 3cm átmérőjű, és1 cm vastagkarika
2008. dec. 3. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld először egy ötvössel, vagy becsüssel beazonosíttatni, felértékeltetni
2008. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!