Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ilyenkor?

Mit kell tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nos, kb. 5 hónappal ezelőtt a PayPal számlám bekerült mínuszba egy hölgy utalt nekem “barátként” majd nagy viták folytán a PayPal mégis neki adott igazat és mínuszba került az egyenlegem mivel nem volt igaza a nőnek úgy gondolom nem foglalkoztam vele eddig semmi eljárást nem indítottak ellenem most viszont már olyan e-maileket kapok hogy luxemburgi pénzintézetet vontak bele ebbe a történetbe. Mégis mit tudnak velem kezdeni?

2021. márc. 4. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mi hamarabb rendezd az adósságod a PayPalal szemben. Mekkora összegről van szó?
2021. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor én lennék átcseszve, 365 ezer
2021. márc. 5. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán hogy történt az eset? te kaptál egy összeget, majd a paypal visszavette és visszautalta a feladónak? te mínuszba kerültél és most a paypal kamatostól próbálja behajtani? csak hogy érthetőbb legyen, hogy tudja segíteni..és most mínusz 365kban van a számlád?
2021. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így van.
2021. márc. 5. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ezt az összeget nemhiszem hogy el fogja felejteni a paypal. a probléma az hogy az idő a paypalnak fog kedvezni és előbb vagy utobb biztos behajtják. szerintem az butaság lenne ha elstruccoznád a helyzetet. azt ajánlom hogy írj a paypalnak, hogy részletekben rendeznéd és kérdezd meg hogy mennyire lennének nyitottak erre. Ez csak egy javaslat, hallgass meg másokat is.


Allinall, szerintem előbb utobb be fogják hajtani rajtad ha nem fizeted ki.

2021. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt mert a hölgy chargebacket indított ellennem és így alakult ki ez az egész de hosszú hónapokon keresztül nekem adtak igazat majd most neki és nem is értem miért próbálok velük levelezni mert őszintén megmondom hogy nem igazán szeretném vissza fizetni az összeget de ha csak ez az egy mód van ra... akkor muszaj lesz mert nem szeretnek bíróság elé vonulni
2021. márc. 5. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
a döntés a tiéd, viszont ne feledd, ez olyan mint a fogfájás, magától nem fog elmúlni és előbb utobb utolér a dolog
2021. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Véletlen utalás történt, vagy valamilyen termékért utalt neked ennyit?

Az a baj, hogyha véletlen utalásként állítja be, akkor teljesen jogosan követeli vissza, hiszen te nem tudod bizonyítani, hogy bárminek az ellenértékét fizette volna ki neked, avagy tulajdonképpen mi történt. Ennek fejében a paypal nem fog tudni dönteni, max jogi úton tudjátok rendezni. Kérdés, hogy érdemes-e ezért ebbe belemenni. Ha struccolsz, attól még a tartozás van. Én inkább a végére járnék.

2021. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!