Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Kingpin weboldalán hogy...

A Kingpin weboldalán hogy működik a rendelés?

Figyelt kérdés
A Kingpin oldaláról szeretnék rendelni, de nem találok olyan mezőt ahol megadhatnám a bankkártya adataim. Félek tovább kattintani nehogy valamit elrontsak valamit. Hogy kell kifizetni amit rendelek onnan?

2021. márc. 9. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Náluk még nincs online fizetési lehetőség, úgyhogy nem kell semmilyen banki adatodat megadnod.


"Kiválasztott fizetési mód

Átutalás: Az átutalásokat kizárólag forintban tudjuk fogadni."


Azaz, ha beleraksz a kosárba bármilyen képregényt, alul meg is jelenik, hogy: "Átutalását erre a számlaszámra küldheti: 12012156-01697895-00100002 Raiffeisen Bank (Kingpin Kft.)"


Azaz, vagy elmész egy Raiffeisen Bankba, s befizeted a megrendelés végösszegét vagy átutalod a netbankodból.


Vagy személyes átvétel esetén ("Személyes átvétel esetén a rendelését Csepelen, a II. Rákóczi F. út 107-115. C szám alatti Kingpin képregényboltban veheti át, szállítási költség nélkül"), gondolom a boltjukban kifizeted készpénzben...


Mit rendelnél amúgy?

Ha Batmaneket, abből van majdnem egy eladó sorom :) .

2021. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos, azóta már Én is észrevettem hogy utalni lehet nekik 😅

Pókembert és Marvel+-t rendeltem. Múltkor az újságosnál vettem egy Hihetetlen Pókember számot, és mindennek a közepébe csöppentem bele, szóval a storyszál előzményeit rendeltem most meg. Batmannel még nem nagyon találkoztam, DC téren a Nagy DC Képregénygyűjteményt kóstolgattam, de a Batmanes Képregénygyűjteményre is szemet vetettem, csak ugye közben arra is figyelni kell hogy a pénztárca ne fogyjon túl sokat......

2021. márc. 11. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!