Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldre póstázol akkor...

Ha külföldre póstázol akkor látszódik a címed?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy nagyon hülye kérdés de etsy bolt nyitása előtt állok és most azon gondolkozok hogy kellene e aggódnom a miatt hogy látszódik a címem vagy nem. Valakitől megkérdeztem ugyan ezt a kérdést és ő azt mondta hogy ő ráirja a nevét meg a várost ahol él és ennyi és ezt elfogadják a postán. Ez tényleg igaz? Mert én nem nagyon hiszem el .

2021. márc. 15. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, hogy a számlán rajta lesz a neved, címed és adószámod ugyanúgy, amit megkap a vevő? Vagy mitől félsz, hogy valaki majd házhoz megy reklamálni? Már csak azért is tudniuk kellene a címedet, mert ha probléma van a termékkel, akkor tudniuk kell hogy kinek küldjék vissza.


A postán pedig a könyvelt küldeménynek kötelező része a feladó adatainak megadása. Az legfeljebb az ügyintéző éberségén múlik, hogy észreveszi-e, hogy lehagytad a teljes címet.

2021. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfogadjak, de pl ahogy fent irtak, a szamlan ugyis rajta lesz mindened... Plusz ha gebasz van a postan, akkor nem tudjak visszakuldeni, te meg fizetheted a refundot :) sztem ne nyiss etsy boltot. A
2021. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!