Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lottóztok akkor figyeltek...

Ha lottóztok akkor figyeltek arra hogy olyan számokat tegyetek meg, amit régen nem húztak ki?

Figyelt kérdés
És saját számokkal játszol vagy inkább gépi?

2021. márc. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag tök mindegy.
2021. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Semmi összefüggés aközött, hogy egy számot mikor húztak ki utoljára és mikor húznak ki legközelebb. Ugyanúgy kihúzhatják egymás utáni két héten is ugyanazt.
2021. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze csak abban az esetben, ha a számok valóban véletlenszerűen vannak kisorsolva.
2021. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Gépit kérek.

Ez egy szerencsejáték, nincs értelme gyakoriságokról beszélni.

2021. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azonos számokkal játszók de megfigyeltem vannak bizonyos számok amelyeket kedvelnek és vannak amelyeket kevesbe játszanak a magyarok.

Pl. bizonyos helyzetekbe sok a legkisebb nyereményt éléről száma máskor kevés. Én akkor szoktak nyerni valamit amikor kevésbé sokan találják el,

2021. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs jelentősége. És öt számot véve meg aztán végképp semmi értelme.
2021. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 éve mindig ugyanazt az 5 számot ikszelem be.
2021. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én többet játszok meg és úgy csinálom, hogy valamelyiket meghagyom de van amit meg újra írok.

Volt már nem egyszer példa arra hogy 3 egymást követő héten ugyanazt a számot húzták ki.

2021. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!