Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Covid miatt sokkal kevesebb...

A Covid miatt sokkal kevesebb a bevételem, üres a hűtő, alig eszem, 18 foknál nincs szívem feljebb csavarni a fűtést. Van még ezzel valaki így?

Figyelt kérdés
Hála az égnek van megtakarításom, lakástakarék, de azt nem szeretném felbontani, mert akkor elvesznek az eddigi állami támogatások. Mire mindent befizetek marad 20ezer Ft-om kajára. (Nem járok és nem is jártam fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz, nem dohányzom, kb heti 1x megiszom 2 üveg 600Ft-os bort egy barátnőmmel, amikor már nem bírom elviselni ezt a szorongást. Ti meddig lennétek hajlandóak elviselni, hogy nem tudtok normálisan élni? Korábban azért több mindent megengedhettem magamnak, de nagyon lement a fizetésem és fogytában a tartalékaim is. 27/ N/ Békés megye
2021. márc. 18. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
sosem kerestem ennyi pénzt mint most a Covid alatt
2021. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Sajnálom a helyzeted, nekem sem sokkal jobb... Mi a foglalkozásod? Van valami munka a környékeden?
2021. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!