Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen kb. 50%...

Ha rendszeresen kb. 50% profitot nyerek hosszútávon akkor tilthatnak az online fogadóirodából? Mennyi kB. a nyerési limit hosszútávon amire még nem figyelnek fel?

Figyelt kérdés

Sikeresebb sportfogadók mik a tapasztalaitok? 8 éve fogadok de csak hobbiszinten. Másfél éve munkahelyváltás miatt több lett a szabadidőm így egyre többet foglalkozom fogadással. Időről időre sikerült kiküszöböljem a legfőbb hibákat amiket a tömeg elkövet. Ki alakítottam egy saját stratégiát. Lassan 2 hónapja átlagban 50% profitot termelek rendszeresen, persze kis téttel. Pl. 50 euró a bankom és abból csinálok 75 eurót.

Ha belevágok nagyobb téttel tegyük fel csinálnék havi szinten 800 - 1000 euró profitot akkor mennyi idő után tiltanának vagy korlátoznák a fogadásaim?



#tiltás #sportfogadás, pénz, fogadóiroda, #profit, tét, nyereség, nyereni
2021. márc. 23. 18:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Véleményem szerint nem tiltanának le, nemhiszem hogy van ilyen sokan buknak sokan nyernek és ez mindig igy van és lesz is...
2021. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Miért korlátoznának?

Eleve a kérdéssel probléma van.

Meg azzal, hogy ilyet feltételezel.

A kollégám sportfogadásokból szedte össze az esküvőjére valót.

Nem olcsó esküvője volt...

2021. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem hogy kitiltanának addig amíg nem valami "bug"-ot használsz ki, ha van egy jó rendszered ami nyereséges és nem szegsz meg semmilyen szabályt nem fognak veled foglalkozni

Kaszálnak ők eleget ne izgulj, nem fognak azért rádszállni mert havonta nyersz pár ezer eurot

2021. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.2. válaszoló azért tettem fel a kérdést mert olvastam több helyen hogy a sikeres fogadókat hosszútávon kitiltják vagy le limitálják a tétjeiket.
2021. márc. 23. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak kitiltani ez olyan mint ruletten mindig raduplazni a feketere vagy a pirosra. Elobb utóbb annyit vesztel hogy nem tudod potolni az osszeget. A fogadasba 1 ember nyer, a fogadoiroda uzemeltetoje
2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. válaszoló vannak sikeres sportfogadók . Én nem a duplázó stratégiát használom sem az arbitrázs módszert.Ezekkel van tele az internet. Egy sikeres spotfogadó az interneten sosem fogja megosztani a stratégiáját amit hosszú évek alatt csiszolt össze.
2021. márc. 23. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik eddig válaszoltak, azok fogadtak valaha? Bukija válogatja, de a legtöbb soft buki elég gyorsan tilt. Az ázsiai irodák a legjobb választás ilyen téren, ők nem nagyon korlátoznak. Tiltani valószínűleg senki nem fog, de az ilyen bet365 félék bizony korlátozzák a nagy nyerőket.
2021. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális helyen kell fogadni.


Én fogadtam. A kolléga adta a tippeket.

Volt ami bejött, volt ami nem.

Még épp időben kiszálltam, mivel a kolléga olyat is fogadott, amiről nem tudtam.

Így mikor én veszítettem, akkor ő is, de a másik fogadással meg kompenzálta. Én nem.

Többen hallgattunk rá, van akinek mínuszos lett a vége, mire rájött, hogy ez így nem jó.

2021. márc. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

#8

Nyilván a mínuszos fogadókat egy iroda sem korlátozza. Nem éppen erről szólt a kérdés.

2021. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Nem fogtad fel a lényeget.

2021. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!