Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagy mennyiségű pénz Kriptó...

SIDLER22 kérdése:

Nagy mennyiségű pénz Kriptó Stake-elésére milyen oldalt/tárcát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy néz ki, hogy Binance-en tervezek Stake-elni úgy 1,5 millió forintot. Tetszik az oldal és már egy ideje "játszok" is rajta.

(Eddig sikerült a tőzsdén elkalandoznom kb 4-500 Forintot szóval úgy döntöttem, hogy inkább a Stake-elés felé veszem az irányt).

Jelenleg Ethereum és Monero bányászattal is foglalkozom, de van egy félretett pénzem ami most csak úgy a Bankba áll és gondoltam felrakom mert itt azért mégis csak jobban kamatozna.

Szóval nektek mi a véleményetek? Jó a Binance vagy inkább valami mást ajánlotok? Esetleg szórjam szét a pénzt különböző platformokra? Vagy ekkora összegnél inkább Hardware Wallet-en Cold Staking-eljek?



2021. márc. 23. 18:45
A kérdező szavazást indított:
A Binance elég megbízható. Felteheted oda.
Ekkora összegnél inkább Hardware Wallet.
Ne tegyél fel ennyi pénzt! Nem lesz jó vége!
Szórd szét több tárcában.
2 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
1,5M az nem nagy pénz. Arra jó egy bármilyen tárca.
2021. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy a legtöbb tárcának van 1,5 millió forintra megbízhatósága? Úgy nagyságrendileg. A NiceHash-t már egyszer kirabolták. Azt nem tudom, hogy azóta meg lett-e az az elveszett 1400 Bitcoin, de mindenesetre jól látszik, hogy csak egy apró baki bármelyik cégnél és több miliárd forint huss. De gondolom ennyi kockázat minden esetben van rajta.
2021. márc. 23. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi penzt simman hagyj be tozsden, nekem 10 misi van bent krakenen, semmi gond nelkul bent lehet hagyni.


En nem stakelnek penzt nem legalabbis esetleg vennek ethert es azt

2021. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval azt mondod, hogy a legtöbb tárcának van 1,5 millió forintra megbízhatósága?"


Te amúgy elmebeteg vagy? Hol olvastál olyat, hogy ezt mondtam volna?

2021. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a tőzsde azért elég para. Most volt egy úgymond próbaidőszakom amikor kipróbáltam, hogy milyen és nagyon nem tudok kiigazodni rajta. Mindenki mond mindent. Mindenki megállapítja, hogy most a charton triangle van szóval nagy kitörés lesz aztán semmi. Akkor tradingviewen is az egyik kirakja, hogy le fog esni szerinte. A másik meg, hogy nem fog.


Kedvencem az kb most volt. Elkezdett felmenni a BTC/USDT ára és "juuj BTC can reach $75K!" aztán visszaesett 2000 dollárt.

"Ja akkor ez nem az volt még kell neki a support! Még készül!"

Megint kicsit feljebb megy aztán még lejjebb esik...

"Jaj még egy kis support kell neki..."


Szóval úgy voltam vele, hogy hagyom a fenébe és inkább Stake-elek.

2021. márc. 23. 19:07
 6/8 A kérdező kommentje:
#1 Hát a leírtakból ezt vettem ki. Azt írtad, hogy 1,5 millió nem nagy pénz. Arra kb bármelyik tárca jó.
2021. márc. 23. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

1.5 misit ha tarcaban akarsz tarolni akkor csakis ledger vagy trezor! Sokkal kockazatosabb egy mobilos walletet letolteni mint bent hagyni tőzsdén.


Ha egy veteran cryptos velemenye erdekel, akkor vegyel btct es ne tradelj! Varj november/decemberig akkor add majd el barmennyi lesz az arfolyam. Altcoint nem ajanlom hogy vegyel, de ha fogsz biztos megegeted magad veluk. Enis megegettem, a cryptos ismeroseim is.

2021. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

mert gyökér vagy, már bocs :D minden coinnal lehet nyerni és veszteni. ha lusta vagy és nem akarsz vele foglalkozni és nagyon hosszú távra tervezel akkor btc, ha napi szinten foglalkozol vele (és ezalatt nem azt értem hogy egész nap 1 grafikont nézel, hanem ténylegesen információt kereses a coinokkal kapcsolatosan) akkor altcoin-okkal kell foglalkoznod.


DE!! Mindkettőben ott van a veszély hogy holnap arra kelsz, hogy szart se érnek.

2021. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!