Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vagy személyesen...

Online vagy személyesen szoktad feladni a lottót?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le, hogy melyiket miért.
2021. márc. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Lottót vegyes, ha véletlen lottozóban járok akkor papíron, ha nem, akkor emiatt nem megyek el és feladom neten. Mindkettő gépi, sosem töltök.

Luxort is szoktam játszani, ezt csak papíron (karikázni kell sokat, feladható ez is persze online, de akkor ki kell írogatni, levon a játékélményb).

2021. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
sehogy
2021. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
online. nem kell hozzá kimozdulni a lakásból.
2021. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korábban mindig személyesen mentem a lottózóba. Amióta elkezdődött a járvány, tehát már több, mint egy éve, kizárólag a neten lottózom.
2021. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SMS
2021. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt csináltam, de mivel heti egyszer lottózok ezért inkább személyesen adom fel, illetve online többet költöttem. Ha messze lenne tőlem a lottózó akkor megfontolnám. Néha pedig szeretek kaparósokat is venni, szóval emiatt is.
2021. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!