Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon legális az...

Magyarországon legális az online tőzsdézés?

Figyelt kérdés
Üdv mi azonline tőzsdézés jogi helyzete? Állítólag az online szerencsejátékkal szemben ez teljesen legális. Ez így van? Bármeik bróker cégnél lehet számlát nyitni? köszi
2021. ápr. 3. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted léteznének magyar brókercégek online felülettel, ha nem lenne legális? Persze, hogy az. Egyébként az online szerencsejáték is legális, ha a Szerencsejáték Zrt. szervezi.
2021. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Még csak nem is kell, hogy a szerencsejáték zrt szervezze. A bet365, unibet és társai is mind-mind legálisak, ha az onnan származó jövedelmet leadózod és bevallod. Pont mint az online tőzsde, ami szintén legális.
2021. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van 3asnak, hogy a magyar állam igyekszik tiltani minden más, nem a szrt által szervezett szerencsejátékot. Bár én sose használtam, de úgy tudom bet365 is csak mindenféle alternatív linkekről érhető el Magyaro-ról.
2021. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy teljesen tévedésben vagy, ha a tőzsdét a szerencsejátékokhoz hasonlítod. Igen legális. Sztem olvass rengeteget a témában mielőtt belevágsz a saját érdekedben.
2021. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki hasonlította a tőzsdét a szerencsejékhoz? :)
2021. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6/6 valószínűleg én.,,, de csak így tudtam érthetően ki írni , nem tudtam, hogyan fogalmazzak, a tőzsdéhez nem értek, még, de érdekelt, hogy van e itt is törvényi korlátozás, vagy teljesen legális.
2021. ápr. 3. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
#4 - nem. Amikor bevezették a kaszinós koncessziót, akkor valóban így volt, le voltak tiltva a hasonló oldalak itthon. De hamar felemelték a szavukat, hogy ez jogtalan. Úgyhogy továbbra is simán a bet365.com oldalon keresztül elérhető, ahogy annak lennie is kell.
2021. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint a tőzsde nem hasonlít a szerencsejátékhoz, az álomvilágban él. :D
2021. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
#9: 10 éve tőzsdézem, semmi köze a szerencsejátékokhoz kisbarátom. :D
2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!