Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet SzÉPkártyát megszun...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Hogy lehet SzÉPkártyát megszuntetni (online)?

Figyelt kérdés

Maradt 2019bol 200 ft rajta, azt most kuldott az otp mailt h megadoztatjak 2 ev utan.


Nem tudok ennyit elkolteni. Nem akarok fizetni ezert.

Vagy rola vonjak?

Mert minimum 100ftot varrnak a nyakadba, ha az osszeg 3%-a kevesebb, vagy ha 100ftnal kevesebb van a kartyan. M1 is, lenyeg, h nem akarok 200ftert fizetni.

Mi a megoldas? Sehol normalis leiras...



2021. ápr. 5. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
(06-1) 3-666-222
2021. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
Az SZÉP egyenlegedből vonják le.
2021. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ha elfogy a SzÉP egyenlegem, akkor megszűnik az utána való díj? (Buta kérdés valszeg, gondolom a válasz igen, csak biztosra mennék :D )

2021. ápr. 6. 13:59
 4/4 A kérdező kommentje:

felhívtam őket, a megoldás:


díj nem keletkezhet mínuszban, se nem kell elvileg a jövőben semmit fizetni.

Megszüntetni az otp portálok oldalon lehet, van olyan opció, hogy szerződés felmondása, és azzal a nyomtatvánnyal, vagy opcióval lehet (tehát nem a kártyaletiltás és nem a regisztráció törlésével). Nem szüntetem meg végül, mert ha lemegy is róla a keret, semmi teendőm nem lesz és a jövőben jól jöhet a kártya, ha kell. Ennyi a konklúzió. Válaszokat köszönöm! Fent írt telefonszámot hívtam :)

2021. ápr. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!