Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet már menni áruházakba...

Lehet már menni áruházakba mert szeretnék ruhákat venni és most szabad időm is van?

Figyelt kérdés
Mert hiába nézem a híreket nem mondanak semmit csak be szártak mindent a covid miatt.De hogy, mikor nyitnak arrol semmi.

2021. ápr. 5. 20:17
 1/8 anonim válasza:
68%
Ha meglesz a 2,5 millió beoltott. Hogy mi köze van hozzá, azt ne kérdezd :)
2021. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, ha kinyitnak a boltok, arról tudni fogsz, mert bemondják. Addig max a Tescoban vehetsz ruhákat.
2021. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hu, basszus, durva lehet most neked.
2021. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyitva van a tesco akkor ok ?Durva 3-mas nem csaj vagyok aki be raktározot ruhákbol.Meg kevés a szabad időm is.Nem tudom még meddig tart ez a kamu járványosdi de nem fogok fiszetni 11000 ft tesztre amin igazolhatom hogy, nem vagyok beteg meg túl vagyok rajta meg 3000 ft kártyára mert nagyon erre megy ki az egész.Majd figyeljétek milyen előjogai lesznek az oltot emerkéknek.Ilyen idiota vezetés sehol nincs egy rémálom ezeket halgatni meg a nyunyokás bábot.
2021. ápr. 5. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
aboutyou.hu
2021. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húsvétkor amúgy is zárva vannak a boltok,de most a vírus miatt ki tudja mikor fognak kinyitni. Lehet netről rendelni, de én is jobb szeretem felpróbálni amit veszek.
2021. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másnak is aggályos ez a helyzet. Temetés lesz, és konkrétan nincs semmi olyan alkalmas ruházat, amit ilyenkor az állandóan növésben lévő gyerekemre (15 éves) rá tudnék adni. Mindent kinő, nem vehetem meg hónapokra előre rá az inget stb, mert mire kellene, már kinövi. Most is itt tartunk. Egyetlen hely a TESCO, ahol van ruha, de ott meg nincs fehér vagy fekete ing az Ő méretében, csak csiricsáré színű, vagy halálfejjel díszített.


Fáraszt már az egész helyzet, ami az országban van...

2021. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
MA bejelentette a törzsfőnök hogy megvan a 2,5millió beoltott, így holnaptól nyitnak az üzletek.
2021. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!