Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkezdtem dolgozni egy cégnél,...

Elkezdtem dolgozni egy cégnél, 2 hónap próbaidőm van, de rájöttem, h nyáron szeretnék teljesen más, nem a végzettségemhez kapcsolódó munkát. Lelkiismeret leküzdése felmondás miatt?

Figyelt kérdés
Rendesek velem nagyon a jelenlegi helyen, de nem szeretném ezt folytatni. Nagyon sok a munkája a cégnek és nehezen talál nagyon munkaerőt. Jövő heten jár le a probaidőm, már találtam is egy másik helyett de nagyon lelkiismeret furdalásom van h felmondok. Valaki érzett már így? Hogyan tudnék ezen túllépni?

2021. ápr. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj magadra, hogy neked milyen jó lesz majd az új helyen.
2021. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz :) a jobb hely miatt is.
2021. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A cégnek is jobb, ha hamar mondasz fel (már amennyiben nem akarsz ott dolgozni sokáig)
2021. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő arra való, hogy ha bármelyik félnek nem felel meg a másik, akkor azonnali hatállyal meg tudjanak válni egymástól.


Ezen nincs mit rugózni. Ezt mindkét fél tudja, tehát azzal is tisztában van a munkáltató, hogy bármikor "ugorhatsz" még a jövő hétig. No meg utána is bármikor, csak akkor már nem azonnal, hanem a felmondási idő lejártakor.

Ez a foglalkoztatással együttjár.

2021. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből ne csinálj lelki kérdést, nem a szüleid. A mai 20-asoknál már az is ritka ha valaki 2 évnél tovább marad egy helyen.
2021. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, sokat segítetek! Holnap mondok fel
2021. ápr. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!