Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy veszitek a bitcoint?

Hogy veszitek a bitcoint?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 02:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Olcsón
2021. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Coinbasen megnyomom a buy gombot
2021. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 SIDLER22 ***** válasza:
Fogom a Forintomat és átváltatom egy céggel BTC-be. Vagy pontosan mi a kérdés?
2021. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Próbáltam már több verziót, nekem a legjobban a magyar váltók használata jött be. A coincahsbe csak bejelentkezem, leadom mennyiért akarok venni, aztán elutalom nekik a pénzt és kb meg is vagyok.
2021. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De miben tárolod a btc-d?
2021. ápr. 13. 15:42
 6/22 SIDLER22 ***** válasza:

(3-as vagyok)

Hogyhogy miben?

Én konkrétan egy cégnél (Binance).

De van rá különféle mód. A lényeg, hogy a pénzednek van egy private key (privát kulcsa) aki ezt birtokolja az le tud venni a pénzedből. Nekem ez a kulcsom egy cégnél van. De saját magad is generálhatsz kulcsot és azt úgy tárolod ahogy akarod.

Vannak weboldalak ahol generálhatsz kulcsot és azt a kulcsot csak te tudod. Arra a címre valamilyen cégen vagy BTC automatán keresztül töltesz fel pénzt és ennyi.

2021. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pont akartam kérdezni, hogy honnan hova utalsz?


Virtuális pénztárcára?

2021. ápr. 13. 17:06
 8/22 SIDLER22 ***** válasza:
Igen. A pénztárca jelentését itt lényegében két kulcs vagy kód foglalja magában. Van egy Address-ed, ez az a kulcs amivel tudnak neked BTC-t utalni. De csakis beutalni! (Olyasmi mint a bankszámla) és van egy picit hosszabb private key-ed ami meg olyan mint a bankkártya. Aki tudja az le is tud venni pénzt.
2021. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De levonnak egy csomó fee-t
2021. ápr. 13. 21:45
 10/22 SIDLER22 ***** válasza:

Hát ez ilyen. A kriptovalutánál a legnagyobb hátrány akkor van ha mozgatod a pénzt.

Megoldás: nem kell pakolgatni a pénzt. Egyszer felteszed egy tárcára azt ennyi. Ha neked ez az egyszeri levonás is sok akkor hagyd a francba az egészet. Sajnos ki kell fizetni a validátorokat mert senki nem dolgozik ingyen. Használj ERC20-as hálózatot. Ott is nagy a költség, de még mindig picivel kevesebb mint a hagyományos BTC hálózaton. És vegyél Ethereumot. Ebben az esetben meg a Bitcoint hagyjad mert annak van a legnagyobb hálózati költsége.

2021. ápr. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!