Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha véletlen más...

Mi történik, ha véletlen más csomagját vettem át?

Figyelt kérdés
Mostanában több webshopból is rendeltem, így elég sok csomagot várok. A történet röviden annyi, néha munkahelyre kérem, néha útba eső csomag automatába, vagy otthonra, ami épp gyorsabb. Így hogy sok rendelésem van folyamatban, sorban kapom a futárcégektől az értesítést, és emiatt az egy napon érkező csomagokat átirányítottam egy helyre, ahol több futárcég csomagautomatája is van. 4-5 csomagot vettem át egyszerre, nyitó kód stb stb, viszont kibontás után láttam egy olyan dobozt, aminek a tartalmán meglepődtem, mert nem rendeltem a webshoptól. És utána néztem, hogy nem az én nevemre szólt a csomag, én meg átvettem és jól ki is bontogattam. Ilyenkor mi történik? Nyilván nem tudatosan vettem át más csomagját. :(
2021. ápr. 13. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Felhívod a futárszolgálatot és jelzed nekik ugyan ezt. Nyilván ők hibáztak a legnagyobbat, ezért elvárható lenne tőlük, hogy valaki kijön a csomagért hozzád és elveszi a jogos tulajodnosának.
2021. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!