Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek meg az...

ST15i kérdése:

Miért nem jönnek meg az Aliexpress csomagjaim?

Figyelt kérdés

Az utolsó 10 rendelésemből mindössze 2 csomag érkezett meg. Évek óta rendelek, a címem se változott és eddig nem volt ilyen gondom. Tracking alapján eljut MO-ra, aztán MPL-n keresztül már nem tudom követni a csogamot. Valakinek van ötlete mi lehet a gond?


Január elejei rendelésekről van szó...



2021. ápr. 13. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MPL. Ennyi a kérdésedre a válasz.
2021. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom én pont most néztem több mint 200 csomagból 4ra volt dispute, mindegyik meg Kínában veszett el. Vagyis 3 elveszett egyre soha nem volt tracking igy az trükközo volt.


Már csak 70+ csomagot várok de szerintem megjonnek

2021. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
15 csomagot várok. Az egyik már lassan egy hónapja itt van a magyar válogató központban, de a többi csomagom sem akar jönni, keresztanyum postánál dolgozott régen, azt mondta most idő kell míg minden helyre nem áll...
2021. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!