Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kriptovaluta...

Hogy néz ki a kriptovaluta portfóliód?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb. Természetesen most is azt érzem, hogy már késő, de mivel végig azt hittem, és sose volt az, eldöntöttem, hogy veszek 3 millió forint értékben kriptovalutát. Aztán lássuk mi lesz belőle.

Rászántam a témára egy munkanapot, elolvastam jópár cikket, hogy legalább minimálisan képben legyek.

A két nagy szereplő a Bitcoin és az Ethereum, de mindkettőnek megvannak a maguk problémái, pl. irgalmatlan utalási költségek és várakozási idő. Az Ethereum esetében erre készülőben van valami megoldás, a Bitcoin viszont olyan, amilyen. De a lényeg az, hogy egyik sem tökéletes technológia, és folyamatosan jönnek új versenyzők, amelyek vagy egy konkrét alkalmazási területre fókuszálnak, vagy az alapfunkciókat próbálják jobban csinálni. Köztük néhány ígéretes projekt, és rengeteg hulladék. Ezek az altcoinok/shitcoinok.


A 3 milliót úgy akarom felosztani, hogy a fele Bitcoin/ETH, a másik fele meg rizikós altcoin, de ezeket nem ismerem, ezért vagyok kíváncsi, hogy akinek vannak kriptó befektetései, miket tartanak. Altcoinból szívesen vennék 5-10 félét, egyenként olyan 100-200e forint értékben, hátha pont beletrafálok abba, ami 5 év múlva nő óriássá.

Aztán ha az egész elúszik, ez van, de legalább nem érzem azt többé, hogy meg se próbáltam.



2021. ápr. 14. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
8%
keress egy befektetési tanácsadót, pénzért megmondja ezeket neked
2021. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 anonim ***** válasza:
40%
Ez szerencsejáték. Én meg azt olvastam a bitcoin hamarosan nagyot fog zuhanni és az nagyon fájni fog. Nincs sok idő már. Szerintem ezzel már nem érdemes foglalkozni. Fillérekért kellett volna venni régen. De ki gondolta? A jövőbe nem láttunk bele.
2021. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/140 anonim ***** válasza:
23%
És akik itt verik magukat bitcoinosok hogy milyen gazadagok, azok sem azok. Ha pénzre váltaná az lenne azt már senki nem venné el tőle. De a bitcoinja sok mindenre így nem jó ha nem adja el, és bármikor be üthet a baj.
2021. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/140 A kérdező kommentje:

#2 Ugyanez volt a szöveg akkor is, amikor 100-ról zuhant, 1000-ről zuhant, 10000-ről zuhant. Bármelyik korábbi csúcson vettem volna, akkor is jól jártam volna. Nem kereskedni akarok, hanem megvenni, és 5 évig rá se nézni. Ha bejön, örülök, ha nem, nem. Leszarom hogy mikor és hányszor zuhan be ezalatt az 5 év alatt.

De őszintén szólva nem is tőletek kérdeztem, hanem azoktól, akiknek van kriptó portfóliója.

2021. ápr. 14. 16:33
 5/140 anonim ***** válasza:
28%
Akkor tegyél bele annyi pénzt amennyit csak bírsz, mind ezt mondja. Xd
2021. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 A kérdező kommentje:
Csak én nem azt kérdeztem, hogy mennyit tegyek bele, hanem azt, hogy mibe.
2021. ápr. 14. 16:48
 7/140 anonim ***** válasza:
70%
szinte garantált hogy nőni fog a legtöbb, én már most 20 millió Ft feletti összeget kerestem vele és csak nő. 30 millió Ft profitnál fogok kiszállni
2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 anonim ***** válasza:
84%
#1 #2 #3 nem tudja miről beszél :)
2021. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/140 anonim ***** válasza:
100%
Kutakodj es egy olyan projectbe ami tetszik es hiszel benne.
2021. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/140 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most igy nez ki:

90 szazalek bitcoin, 5 szazalek ether, 2 szazalek eos, 2 szazalek valami noname coin aminek tetezett a grafikonja, 1 szazalek iota.

Reszveny-kripto arany, 85 szazalek crypto 15 reszveny

2021. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!