Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik azt hiszik kipukkad a...

Akik azt hiszik kipukkad a bitcoin lufi azok shortoljak a bitcoint?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam azt hogy egyesik szerint a bitcoin ev vegere eleri a 400.000 dollaros arfolyamot, ilyenkor rendre a kommentek kozott vannak akik azt mondjak semmit se er, 0 ra fog esni, meg hogy kipukkad a lufi. Az ilyenek beallnak shortolni a bitcoint? Gyanitom hogy nem, csak a szajuk jar az ilyeneknek, de kivancsi volnek hogy te/ti mit gondoltok errol?

2021. ápr. 16. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vélemények.

Pl. Szilárd meggyőződésem volt 10 éve, hogy esni fognak az ingatlanárak, még Budapest vonzáskörzetében is.

Szinte 100%-ra vettem hogy a kivándorlás az 1.4-es termékenységi rátával ezt fogja okozni.

Ingatlan helyett államkötvényt vettem.

A bitcoinról és a Teslaról az a véleményem, hogy tuipánhagymák nem nűnek az égig.

Shortolni. Ki tuja megmondani meddig nő a tulipánhagyma árfolyama? Utólag persze könnyű.

2021. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Márciusban talán be is szakadt az árfolyam rendesen. Az, hogy 1 hét múlva újra emelkedni kezdett, nem garantálja, hogy nem esik be akármikor mégjobban. Végtelenségig nem folytatódik semmi, különösen úgy, hogy ha bemegyek kenyérért, még mindig nem tudok a bitcoinjaimmal semmit kezdeni.
2021. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
[link] akár 2 nap alatt is ilyenek vannak
2021. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A bitcoin márciusban hagyományos gyengén teljesít, akik jártasak a témában, azok számára nem volt meglepetés.
2021. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 EgyGabor ***** válasza:

Véleménye mindenkinek van, de a jövőt senki sem ismeri. Vannak alap információk amik talán tények: limitált supply, elvehetetlen cenzorálhatatlan, világ mobil értékhorzodó. Ez egy jó csapat.

Ehhez párosul a szigorodó banki utalásóok, a pénznyomtatás, stb.


Ezek eredője középtávon VALÓSZÍNŰLEG jelentős bitcoin értéknövekedést jelez.


Van 100 féle lehetőség az ellenkezőjére, meg 1000 féle a hiper bitcoinizácóra.


Szóval a iztos pont a tények, de azokból nem tudod egyenesen/garantáltan leszármaztatni a jövőt.

2021. ápr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 EgyGabor ***** válasza:
100%
Nem, mert e legtöbbjének csak savanyú a szőlő/nem érti. Ha oda tenné a pénzét ahova a száját (azaz shortolna) akkor legalább nem lenne hazug. Csak hülye :)
2021. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Most is épp sz_póágon van a bitcoin. Ha 2 hete vettél, most jól megszívtad. Ez ilyen.
2021. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként mi a tényleges érték a bitcoin mögött? Az elfogyasztott áram a bányászat során? :D Pénznek legalább régen volt fedezete, bitcoinnak semmi nincs. Igazából azt is mondhatnám, hogy holnaptól a turbórágós papírjaim turboCoin-ok. Elon musk twittel róla kettőt én meg meggazdagszom. Sarkított példa persze, de fizetőeszközzé bármi válhat, amiben megegyeznek az emberek és mindenki elfogadja annak. Kérdés, hogy a bitcoint miért fogadják el, mit látnak benne?
2021. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 as nagyon sok oktato anyag van a neten, kepezd magad a temaban
2021. ápr. 20. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Nem lehet 2 mondatban megválaszolni? A ködösítés meg a "misztériumkodás" pont, ami nem tetszik benne. Egyébként tisztában vagyok a működésével, csak a fedezeti és érték dolgaival nem. Egy ilyen összevissza akár naponta "rallyzó" instabil valuta amivel még mindig nem tudok Magyarországon kb. egyik webáruházban sem fizetni, nem értem mire jó. Igen, lehet átváltogatni stable coinokra, de az egész akkor is valahogy zavaros és "büdös".
2021. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!