Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes kriptovalutát...

Hol érdemes kriptovalutát vásárolni és tárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár százezer forintot kriptovalutkába fektetni, ki is néztem néhányat. A kérdés csak annyi lenne, hogy melyik honlapon tegyem meg ezt? Van egy rakás oldal, ahol lehet venni ezeket. Ti melyiket ajánljátok? Olyasmit keresnék, ahol minél kisebb a számlavezetési, tranzakciós és stb. költségek és biztonságos.

2021. ápr. 18. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
A 7. kerben Niedermüllernél, aztán a cihában rejtegetheted.
2021. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Kraken, coinbase, bittrex, binance
2021. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Pont most, mikor beszakad? :)
2021. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
3 as, historikusan melyik beszakadas utan nem erte meg mondjuk bitcoint vasarolni? Ird be szepen youtubera hogy bitcoin it's going to crash :) van egy jo kis video a magadfajtaknak
2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Megkerestem neked [link] :))

Jol elmondja a video es meg demonstralja is hogy miert fontos hogy senki ne vegyen bitcoint mert eddig is mindig es utan is ossze fog omlani az arfolyam

2021. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy érdemes e befektetni beléjük vagy sem. Minden befektetés hordoz magában kisebb-nagyobb kockázatot, a kriptovaluták piacán nyilván nagyobb a kockázat. Nyilván nem az összeg megtakarításomat teszem fel, hanem csak egy kis részét.
2021. ápr. 18. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Már egy hete kérdezed te kis agresszív azt mégse veszel. Google, youtube nem ismered? Amúgy ma tényleg sokat buktak a bitcoinosok meg társai.
2021. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
4-5: áltasd csak magad nyugodtan, nem az én pénzem bánja, a kérdező meg még mindig dönthet jól.
2021. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 EgyGabor ***** válasza:

Két alapszabályt ha betartasz nem ér meglepetés: Ismert tőzsdén kell venni és saját hardware tárcában (trezor, coldcard) tartani. A Trezor-t könnyebb használni és olcsóbb.


Ja a harmadik:

A hardware tárca helyreállítási szavait (seed words) JÓL el kell tenni és külön tárolni a tárcától. Nagyobb összegnél akár több hardware tárcát inicializálni a seed word külön tárolása mellett.

2021. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Coinbase-en vagy Binance-en érdemes venni majd rögtön elutalni egy hardver tárcába.
2021. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!