Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendelt post.nl...

Aliexpressről rendelt post.nl csomagok mind eltűnnek?

Figyelt kérdés

Február 29-én rendeltem őket.

Április 9-én már Pécsen voltak.

Azóta se sms, se e-mail, se értesítő hogy átvehetem.

Voltam személyesen a postán, hívtam is őket, de csak hárítottak, azóta még a telefont sem veszik fel nekem.

Nektek mik a tapasztalaitok a holland postás csomagokkal.



2021. ápr. 19. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár konkrétan a post.nl-el nincs tapasztalatom, de Magyarországon belül már a magyar posta felelőssége. És nekem az a tapasztalatom, hogy sokszor eltűnik a csomag, gondolom attól függően, hogy mennyire tetszik a tartalom. Én az amazon.de-ről rendeltem kétszer is édesanyámnak, és mind a kétszer nyomtalanul eltűnt a csomag, szerencsére az Amazon visszaadta a pénzt. Nem tudom, hogy az Aliexpress is ilyen rendes lesz-e.
2021. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valószínüleg nem kapom vissza a pénzem, mert a post.nl azt jelzi hogy kiszállították a csomagot, nálam viszont nincsen semmi. :(
2021. ápr. 20. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Uhhh, hát ez necces akkor tényleg. Sajnálom. És rohadjon meg a magyar posta. :(
2021. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esetben én közöltem a csajjal az ablak mögött, hogy a nyomonkövetés szerint ott a pakkom, keresse meg, megvárom.

Szerintem, azt hitte viccelek.

Nekiállt keresni, kb 5ször jött vissza az ablakhoz, hogy nincs ott. Mondtam neki, hogy de ott van.

44 perc volt, és másik 8 csomag is előkerült vele együtt.

2021. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan sajnos, hogy amint beérkezik a Nemzetközibe onnan eltűnnek a csomagok vagy zsebre vágják őket. Ha Alis a rendelés várd meg míg a visszaszámolás befejeződik és nyiss vitát ( open a dispute ) Én már kaptam vissza így pénzt. :) Drukkolok
2021. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyitottam vitát, eddig annyit írt az eladó hogy keressem a magyar postán. Hát.. Nem volt nagy segítség.
2021. ápr. 20. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy hiába kerested meg a postát, nem kaptad meg a csomagot, ők se tudják hol van jelenleg. De ameddig a visszaszámlálás nem jár le addig nem nagyon tudsz mit kezdeni maximum várni.
2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer hívtam a postát csak ezuttal a budapesti számukat, megfenyegettem őket a rendőrséggel és érdekes módon meglett a csomag. :D
2021. ápr. 20. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod :D
2021. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elképesztő 😳. Nagyon örülök, hogy jól végződött :)
2021. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!