Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan befektetés,...

Létezik olyan befektetés, megtakarítási számla, betét stb, ami relatíve gyorsan (1, max 3 év) releváns profitot termel?

Figyelt kérdés

Tudom, ott bukik a történet, hogy nem tudok most milliókat (de még 1 milliót sem) beletenni egy ilyen projektbe.


Ettől függetlenül örömmel fogadnám a javaslataitokat ezzel kapcsolatban.


Nem arra kell gondolni, hogy 10000-ből akarok 2 milliót 1 hónap alatt, csak valami olyanra gondolok, ami nem ilyen 1-2 ezret hoz.


2021. ápr. 21. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Körülbelül mennyi az százalékban ami számodra a "releváns profitot" jelenti?
2021. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó kérdés. Sajnos nem vagyok annyira otthon a témában.



A lényeg annyi lenne, hogy ha már beleteszek valamennyit, akkor ne ilyen 1000 forintokat hozzon. Tudom, nagyobb összeg, nagyobb kamat.

De játszik az olyan is, mint például a fundamenta (nem konkrétan az, de erről is szívesen olvasok, ha valaki ír róla), ahol havi rendszerességgel fizet tesz be az ember valamennyit.

2021. ápr. 21. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelynek hívják. Bemész, hó végére hoz párszázezer forintot. Tőke nélkül nem lesz hozamod.
2021. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Olyan ami ennél többet hozna kb kockázatmentesen, nem igazán van.

2021. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerinted ha volna ilyen, mihez nem kell tőke.. akkor az emberek önszántukból járnának be továbbra is a gyűlölt munkahelyükre?
2021. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezredik ilyen kérdés. Megint egy “nahlettszázezerforintomlehetsorolnimilyenbefektetésekvannaklustavagyoknemhülyelennihozzá”... és mindjárt jönnek a kriptonitok a tuti befektetés ötlettel amiről még senki nem hallott 3-2-1...
2021. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor tegyünk rendet:


Dolgozom, rendes fizetésem, havi rendszerességű bevételem van. További terveim megvalósításához van szükségem valami pluszra.



Természetesen nem is arra gondoltam, hogy nulla tőkével akarok milliárdos lenni 2 nap alatt.



Sajnálom, ha nem volt tiszta.


A kalkulátorok alapján az ilyen pár százezres tételek nem igazán érik meg, ezért gondoltam, megkérdezem itt is.

2021. ápr. 21. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:

De nem azért nem érik meg, mert a megtakarítási forma nem jó, hanem azért, mert pár százezres tételek.


Nem nagyon vannak kockázatmentes befektetés (ahol azt gondolod, hogy nincs kockázat ott csak te nem látod a kockázatot).

Kevés pénzből nem lesz sok pénzed (valami egyéb dolog, pl "munka" nélkül - de akkor ugye már nem a pénzből, hanem a pénzből és a munkából lett).

2021. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyire lehet kockázatos a befektetés?
2021. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha nem lottó szintű lenne a dolog, vagy ilyen "ügynök" kategória, az nagyon jó lenne.



Szóval nem akarom úgy beledobálni a pénzt semmibe, hogy vagy bejön, vagy nem, akkor inkább spórolgatok,ahogy eddig.

2021. ápr. 25. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!