Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Binance...

Atti7911 kérdése:

Mennyire megbízható a Binance befektetői app? A kereskedők akik eladják a valutákat,hitelesek vagy csalás?

Figyelt kérdés
Binance,befektetés,kriptovaluta,dollár,bitcoin,

2021. ápr. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire nem vagy tisztában a kriptovalutákkal, akkor inkább ne is fektess beléjük, mert csak elbukod a pénzed. Érdemes jobban utánajárnod a dolgoknak.
2021. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hiteles, megbízható teljes mértékig, elsőként kis pénzzel probald ki, amit nem sajnálnál, ezután majd meglátod, hogy teljesen valós.

Már vettem ki onnan pénzt és érkezett meg utalásom is.

2021. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Leg profibb tőzsde
2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem szeretme a binancet, de pld elon musk bacsi binancen vetre a kriptoit
2021. ápr. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Binance-en van portfolióm, nem túl rég. Azért vagyok itt, mert arra próbáltam rákeresni, hogy ha például a Binance mint cég megszűnik, hogyan érhetem el az általam birtokolt tokeneket, fiatokat, nft-ket és bármilyen vagyont? Tudom, ki lehet utalni walletekbe, akár fizikális tárcákba is. A kérdés ezekre is vonatkozik, mi van, ha megszűnik? Lehet, hogy hülye kérdés, ha így is van, ne pazaroljátok csak erre a karaktereket :D Benne vagyok, de nem minden világos, ezért kérdezek. Köszönöm, ha valaki fel tudna világosítani ebben.
2021. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!