Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme havi szinten 3...

Van értelme havi szinten 3 ezer forintot utalni különböző adomány célokra?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogyha magánszemély vagy alapítvány gyűjt. Szeretném rendszeressé tenni ezt a "gesztust", viszont minden hónapban más kedvezményezett számára utalnám ezt az összeget.

Az ő oldalunkról nézve van ennek értelme?

Tudom, hogy sok kicsi sokra megy, de a való életben nem tudom, hogy ez így tényleg megéri e nekik.


Köszönöm!


2021. ápr. 26. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ez igy tokeletes. Amugy meg ha bemesz a korvinba a caritasosok lecsapnak rad szoval ha van nalad kp akar nekik is direktbe adhatod
2021. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dávid ***** válasza:
67%

A világon a legrosszabb az 'agresszív' adománygyűjtőknek adni.


Ennél már csak a kutyamenhely a rosszabb, ahol pénzért kutyákat tartanak ketrecben.


De nagyon menő vagy, hogy adakozol. Én csak karácsonykor szoktam egy nagyobb összegben.


Persze, hogy megéri, az utalásnak nincs költsége, nekik mindegy, h egy ember utal 30.000.-Ft-ot vagy 10 ember 3000.-Ft-ot.

2021. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Van értelme, de arra ügyelj, hogy ez olyan helyre menjen, amely


#2

A kutyamenhelyek hasznos társadalmi szerepet töltenek be. Gondoskodnak azokról a kutyákról, amelyek egyébként kóborok lennének, ezáltal megakadályozva a káros tevékenységeiket és a szaporodásukat.

2021. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A legkisebb is számít!
2021. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Csakis személyesen! Kitudja, hogy hova megy a pénzed?
2021. ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
énrám egyszer majdnem rámsóztak egy farkast. megvettem volna, a farkas a mátrában van de onnantol bármikor megnézhetem hol van a farkasom. mármint egy pöttyöt a térképen. de sokaltam még 500 forintot is adni egy pixelért...
2021. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
#5 Ha személyesen nyomod a kezébe valakinek a pénzt, akkor honnan tudod, hogy hova megy a pénzed? :) Ugyanúgy nem tudod leellenőrizni azt sem, hogy arra költik-e, amire mondták, hogy fogják...
2021. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanott (déliben volt mindkettő) 500 forintért akartak rámsózni egy szál rozsát (régen mikor 100 Ft volt a piacon) hogy a Heim Pál korház koraszulött osztályának gyujtögetnek. Késöbb a korház kiadott egy közleményt, hogy nem csinál ilyesmit.
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert utalni biztosabb...
2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!