Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerencsejáték leszokas fiatalon?

Nemtom2222220202 kérdése:

Szerencsejáték leszokas fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok.

Beengednek a lottózób.

Tippmix és sorsjegyre nagyon ráfüggtem! Online suli mellett építészetben dolgozok. Napi 7-8 ezret kapok.! És minden pénzem eljátszom. Naponta 10 ezreket játszok el.. Egyszer fejben elhatároztam lerakom.. 2 hétig tartott míg nem regisztráltam fel a zrt oldalára. 5 perc alatt ugrott 20 ezer a kártyámról.. Önerőböl szeretném megoldani!

Ha nem rakok tippmixet akkor nagyon szorongok, ideges vagyok egesznap és semmi kedvem semmihez.


2021. ápr. 28. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hihető a sztorid, ugyanis a Szerencsejáték Zrt. honlapjára nem lehet csak úgy regisztrálni 16 évesen, eléggé ellenőrzik, hogy kiskorúak ne tudjanak játszani. Nyilván az is teljesen reális, hogy a szüleid havi százezreket adnak neked sorsjegyre, vagy a napi 7 ezer forintos fizetéssel napi 10 ezreket kaparsz el. :D Ne unatkozz már ennyire.
2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu a storym!

Nevelőapam nevén regisztráltam fel az adataival! Az én kártyám adtam meg. Az első kifizetés után kértek egy hitelesítő szarságot. Így függesztve lett a fiók.

Szüleim sem adnak százezreket.

Kapok ösztöndíjat, mellette dolgozok:)

Magyarázkodni nem fogok. Segítséget kértem:)

Jelenleg van 30 ezer forintom és azon vagyok hogy holnap mire játszam el :)

2021. ápr. 28. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérj önkizárást a honlapon, akkor nem fogsz tudni játszani. Megjegyzem, sok esze lehet nevelőapádnak, ha valóban hozzájárul, hogy az ő nevével 16 évesen valódi pénzért szerencsejátékot vásárolj...
2021. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nevelőapám is régen függő volt (jobban mint én) unokabátyjám is.. Én meg sajnos átvettem..

Az oldal nem érdekel annyira. Ott nem játszok ( direkt levettem a pénzt a kártyámról)inkább a lottózó érdekel 😅

2021. ápr. 28. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamit kezdj magaddal pl eloszor h egy heten max 3szor fogadsz s nem költhetsz tobbet 5000nél

aztán kövi héten csak 2x

utana heti 1 maradhat ....

nagyon nehez helyzet lehet nekem egyik ismerosom 4 millio!!!! (az osszes addigi keresetet eljátszotta fogadta) ........ a családja rájött véletlenül az o levelet bontottak fel lattak az egyenlege 0 mikor mar evek ota dolgozik akkor volt 23 eves, hatalmas nagy botrany volt belole azt kikuldtek kulfoldre dolgozni h szedje ossze magat.... azóta csak lottot vesz de azt is nagyobb összegben meg nezi az eredményeket de rájött h hulye volt

2021. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szólj, hogy csak 16 vagy, megjegyeznek és legközelebb elhajtanak.

Persze én is rendszeresen játszom, de egyrészt tíz évvel idősebb vagyok, másrészt elég a legolcsóbb termékeket vennem, 300 forintos sorsjegyet ugyanakkora élmény kaparnom, mint a legdrágábbat. Vegyél fáraót akkor. Heti 2x is kaparok, de csak 300-akat, így végeredményben nem nagy tétel.

2021. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felkéne fognod, hogy hosszútávon nem lehetsz nyereséges, lehet nyersz párszor, de utána tutti a bukás. Ha pluszban lennél akkor ők lennének minuszban, és akkor nem érné meg nekik csinálni. Ezt 16 évesen fel kéne tudni fogni.
2021. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, próbálkozom..
2021. ápr. 29. 08:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én csak azt tudom mondani, hogy egy közeli családtagunk hasonlóan függője volt a szerencsejátékoknak. 20 milliónyi vagyonát tapsolta el, és a jelzálog ment a házra. Majd belegebedt mire kilábalt belőle, és vissza tudott mindent fizetni. Nem éri meg, és egyszerűen el kell döntened fejben, hogy itt a vége többet nem. Biztos kemény lesz, de hidd el idővel jövedelmezőbb lesz, ha az a pénz ami a kezedben van fixen ott van. Amit felteszel az el is mehet, meg jöhet is, de sose biztos.
2021. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm. Azóta sokat javultam. Havi 1x rakok maximum egy olyan összeget ami nem fáj.

Minden tiszteletem a családtagodé, hogy sikerült kijönnie belőle!

2021. jún. 1. 21:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!