Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektetitek a pénzeteket?...

Mibe fektetitek a pénzeteket? Mi hozza a legtöbb hozamot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 03:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Hashtag allampapir :)))


Szuk 5 milliot fektettem cryptoba eddig, most 30 at er, es szerintem megy ez meg boven felfele.

2021. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Állampapír, mert az igazi pénz;)
2021. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Állampapír.


Nem állítom hogy ez hozza a legtöbb hozamot, sőt, nyilván nem ez hozza, de nekem nincs affinitásom arra hogy egész nap Chart-okat bújjak, hogy mikor adjak, mikor vegyek hogy jó legyen, vagy utána rágjam a kefét, hogy miért nem vártam még két hetet, és ezzel mennyi plussztól buktam még el. Ezt maghagyom azoknak aki ilyen beállítottságú.

2021. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*beállítottságúak
2021. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ingatlanba, állampapírba, és legkisebb részt különböző részvényekbe. Ha az ingatlan értéknövekményét is figyelembe veszem a bérleti díjak mellett, akkor az hozza a legtöbb hozamot, cca. 10% körül.
2021. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Állampapír
2021. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Állampapír, lakás és cryptovaluta.


Állampapír fix és betonbiztos (már amennyire az lehet valami).


Ingatlan - jó a hozama kiadásnál, persze van kockázat a bérlők miatt. A mezőgazdasági ingatlan is jó befektetés.


Crypto: magas kockázat, de a hozam is ennek megfelelő. Fél év alatt 10x hozam ;)

2021. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmi nem hozott annyit mint a kriptó, de soha nem tudhatod, hogy ez így megy-e tovább is, vagy egyszer vége lesz a mókának. Én az elmúlt tíz évben ETF indexekben tartottam a megtakarításaimat, és pár éve 10%-ot tettem kriptóba. Ma a kettő aránya közel fele-fele. És nem azért, mert átcsoportosítottam volna bármit is, hanem mert ekkorát nőtt a kriptó. De zuhanni is szokott, és arra is fel vagyok készülve. Nem nézegetek chartokat, ritkán adok-veszek, csak a coingecko portfólió-összeget nézem meg minden nap, hullámvasúti hüledezés céljából. Nem ritka, hogy -20%-os napi esést, meg +15%-ös növekedést látok rajta. Valahol egyszerre ijesztő és szórakoztató.
2021. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Dogecoin a legjobb (epp most érte el a 70 centes árfolyamot).
2021. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
100% kriptó, semmi mással nem lehet ennyit keresni ennyi idő alatt. Most húztam MATIC-kal egy 4xest pár nap alatt, de van egy szép nagy Harmony meg HBAR pakkom is.
2021. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!