Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tévedésből átvett csomagot...

Tévedésből átvett csomagot vissza lehet vinni a postára?

Figyelt kérdés

Egy eBay-en rendelt csomagról volna szó, mely annyit késett, hogy már kértem és kaptam is érte visszatérítést, ezért ha megjön, át sem akartam venni, hogy menjen vissza a feladóhoz, viszont tévedésből még is át lett véve, felbontva nem lett.

Nem akarok hülyét csinálni magamból a postán, ha ilyet nem lehet csinálni. :-)



2021. máj. 5. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Címkézd át és add fel a feladó címére, olyat nyilván lehet.
2021. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azzal van egy kis gondom, a posta ingyenes volt Magyarországra, én pedig ezt az egészet ki szeretném hozni nullszaldóra, és valószínüleg az eBay már nem biztosítja az ingyenes visszaküldési lehetőséget visszatérítés után.
2021. máj. 5. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Tedd el a terméket
2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na pont ez az, amit nem szeretnék...

Kis akkumulátorok. Eredetileg arra gondoltam, hogy a rendelt 10 darabnak eladom a felét, de kétlem hogy eladahatók, túl sokáig még csak tárolni sem lehet őket.

2021. máj. 5. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen aksik? Van fb-n egy csoport, ahol elég sok ilyen hobbi aksi megfordul. Privátban írd meg :D
2021. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Li ion akksi ? Akkor úgyis átvertek, ellenőrizd csak le a kapacitast, a másik hogy a szállítási határidőt az eladó vállalta amit nem teljesített így ez a tiéd.

Visszakuldeni gondolom Kína 10e Ft lenne

2021. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Saját költségen biztosan nem küldeném vissza, ezért is született ez a krédés.

350mAh kapacitású kis pár grammos lítium polimer akkuk, nagyon nem verhetnek át vele, ugyanis néhány percig sem repülne akkor a drón amibe rakom, ha legalább közel ennyit nem tudna. Ha 300mAh-t tudna, még az sem számít, a gyárilag hozzá járó volt 250mAh kapacitású.

2021. máj. 5. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mégiscsak elutalom a visszakapott lóvét az eladónak, és jelzem neki is, meg a webshopnak is, hogy a csomag jelentős késéssel, de megérkezett.
2021. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal már átvett küldeményt csak saját költségre tudsz visszaküldeni. Ha ezt nem akarod, akkor jelezd az eladónak, hogy mégis megjött a csomag és fizesd ki az árát még egyszer.
2021. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!