Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay - létezik olyan, hogy...

Ebay - létezik olyan, hogy valaki felold egy felfüggesztést? Vagy ez csak pénzlehúzási "ajánlat" lenne?

Figyelt kérdés

kedves Ebay felfüggesztette a fiókomat, twitteren elkezdtem elhordani őket mindennek (bizonyítékokkal!), mert indokot persze a sokadik kérdésre se adnak, de a lényeg, hogy már többen is írták nekem, "keresd XY-t és ő megoldja".


egy angol embernek tűnik az illető, na de ez mégis hogyan?

ez egy belsős ebayos ember lehet, aki suttyomban mégis feloldja vagy valami számítástechnikai zseni, aki az Ebay tudta nélkül oldja fel?


tudtok erről bármit?



2021. máj. 10. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"ez egy belsős ebayos ember lehet, aki suttyomban mégis feloldja vagy valami számítástechnikai zseni, aki az Ebay tudta nélkül oldja fel?"


Bármelyik is lenne, az Ebay valószínűleg komoly erőfeszítéseket tenne azért hogy megszüntesse az ilyen visszaélést. Szóval inkább átverés szag.

2021. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is annak gonmdolnám, csak az a fura, hogy több, egymástól független ember is őt ajánlotta ... nem értem az egészet
2021. máj. 10. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a "több egymástól független ember" könnyen lehet, hogy egy és ugyanaz.
2021. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az is igaz ...
2021. máj. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!