Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet tudni valahogy,...

Meg lehet tudni valahogy, hogy egy külföldi állampolgár kettős állampolgár, vagy hazánkban van tartós tartózkodási engedélye, esetleg valamilyen vállalkozás tulajdonosa, résztulajdonosa?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy csak a külföldi címét, nevét és útlevél adatait tudom. Látszik a kettős-állampolgárság az útlevélen? Vagy valahol?

Van olyan weboldal, ahol látható, hogy hazánkban bejegyzett cég tulajdonosa?


2021. máj. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen weboldal.
2021. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A BM lakcím adatbázisából, de az nem túl nyilvános, bár vannak cégek, akiknek van hozzáférése. (Bankok, telefon cégek, stb)
2021. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ez van, mondjuk nem égető, csak de jó lett volna..
2021. máj. 12. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek személyes adatok, az adatvédelmi törvény miatt nem igazán nyilvánosak.
2021. máj. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es ez oké, de van a külföldi utas áfa okmány, és külföldi utasnak az minősül, aki nem eu állampolgár(akkár kettősállampolgárként) és nem jogosult tartós tartózkodásra, akkor ezt én gyakorlatilag nem tudom igazolni ezek szerint.
2021. máj. 13. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, ha fontos neked, tőle kérj nyilatkozatot.
2021. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!