Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek előre?

Hogyan lépjek előre?

Figyelt kérdés

Van olyan fizum amiből tudok félre tenni, de csak pont annyit amiből nem tudok semmit kezdeni. Éppen kilehetne tanulni valamit, de arra meg időm nincs.

Most vagyok ott, hogy nincsen már hitelem, sajnos a diákhitelt akkoriban elég szépen kimaxoltam... A szakmám laza, de nincs benne előrelépés.

Szeretnék vállalkozni, de nem úgy mint egy hülye, hogy na mától nem dolgozok és belevágok valami olyanba amit nem értek.


Elég sokat szoktam fogadni, de pont azért mert nincs konkrét cél, tehát olyan összegek amiből házat lakást venni esélytelen. A megélhetésnél meg több így el lehet szépen szórni...

Autók nem érdekelnek, igaz azt apukám is felajánlotta, hogy venne. Csak sajnos egy csomó dolog nem érdekel.



2021. máj. 11. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!