Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Megéri Ethereum...

Mit gondoltok? Megéri Ethereumba befektetni? Meddig növekedhet még?

Figyelt kérdés

Először bányászáson gondolkodtam, de úgyérzem az a hajó már elúszott a hardver elemek elérhetetlensége miatt.


Szerintetek megérheti még befektetni? Nem igazán látom át milyen hatással lehet majd az Etherium 2.0 bevezetése az Etheriumra, több helyen azt olvastam, hogy a proof of stake rendszer miatt méginkább növekedni fog az Eth ára, ami számomra logikusnak tűnik, de nem vagyok benne biztos hogy kellőképpen átlátom a helyzetet.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 12. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
1700 dollaros arfolyamon vettem 4 db-ot, most adtam el ma reggel 3 at belole es litecoint vettem. 1 dbot meghagytam de arra is betettem az ordert ha felmegy 0.12 bitcoin kornyekere akkor azt is eladom. Szerintem nem fog sokkal ez fele menni, tobb eve volt mar ilyen magasan, hogy ez mikor lesz arrol fogalmam sincs, de sztem iden valamikor
2021. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tul sok az a 4000 szerintem is na de ki tudja...
2021. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én amugy bitcoin cash párti vagyok, azok mind bünözők, Vitalik viszont ugy néz ki mindig mint aki most szökött meg bünözők karmaiból
2021. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!