Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért akarják egyesek minden...

Miért akarják egyesek minden áron bemagyarázni itt az oldalon hogy 40-60 millió vételár alatt nem létezik az országban élhető ingatlan?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert ahol van, ott munka illetve megéhetési lehetöség nincs.
2021. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Na ez is pont egy ilyen kamu, amivel ezt a hülyeséget próbáljátok igazolni...


Te gondolom akkor szerinted munka az csak Budapesten van, az ország többi része meg munkanélküli.

2021. máj. 12. 17:54
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert 40-60 millióért akarják eladni a lepukkant vályogházukat.
2021. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hm, erre nem is gondoltam előző, ez egy tök valid lehetőség. :D
2021. máj. 12. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kívül én keresnék nettó 200-250 ezret Debrecenben, Szegeden, talán még Miskolcon, máshol csak minimálbéres munkát találnék. Budapesten keresek nettó 600 ezret. Ennyit a munkalehetőségekről...
2021. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék mi az a foglalkozás amiért bp-en 600e-t fizetnek vidéken meg minimálbért...
2021. máj. 12. 18:03
 7/16 A kérdező kommentje:
Arról már ne is beszéljünk hogy olyanok sírnak hogy 40-60 millió az ingatlan, akik a fővárosban is szarul keresnek.
2021. máj. 12. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6:

Vidéken, leszámítva néhány nagyobb várost, nem találnék szakmai munkát, ezért keresnék minimálbért. És akkor még arról nem is beszéltem, hogy mennyire jó lehet mást csinálni, mint ami érdekel.


Akik pedig a fővárosban is szarul keresnek, egyáltalán nem biztos, hogy vidéken bármilyen állást találnának, vagy ha igen, akkor még rosszabbul keresnének.

2021. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, feleségem szakterületén még durvább ilyen szempontból a helyzet, mert gyakorlatilag egyáltalán nincs vidéken a szakterületén munkahely, vagy max. valami Budapest közeli helyen, igaz ő ez esetben átmehetne más területre, ahol viszont a karrier lehetőségek korlátozottabbak, de nem minimálbért keresne. Egyébként azért is meg lennénk lőve, ha vidékre költöznénk, mert nem biztos, hogy egy környéken találnánk munkát. Egyedül talan Debrecen jöhetne szóba, de az mellesleg még messzebb van onnan, ahonnan Budapestre költöztünk, és az ingatlanárak ott is viszonylag magasak. Ha Budapestről egyszer elköltözünk, az Madrid, Dublin vagy Berlin lesz, de nem valószínű, hogy elköltözünk.
2021. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek tök jogos és érthető érvek. De igazából én nem erre kérdeztem rá, hanem egyesek kategorikusan tagadják hogy egyáltalán léteznek vidéken normális helyeken valamennyire megfizethető ingatlanok.

Ilyenenkkel hogy:

-ilyen áron nem is létezik eladó ingatlan

-olyan rossz állapotú hogy rád dől a ház

-rossz a környék tele van cigánnyal

-vagy rossz a közlekedés, vagy ifnrastruktúra, 100 fős zsákfaluba


Közben meg ez mind rohadtul túlzós és valótlan.

2021. máj. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!