Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet a...

Hány éves kortól lehet a mekibe melózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Öcsém 15 éves és már nyáron szeretne dolgozni. Utánna néztünk a fürge diák oldalán hogy is van ez. ott láttuk, hogy a mekibe már ettől a kortól lehet(szünetekben) és azt is megnéztük, hogy a környéken lévő varosokba keresnek e még embereket és ott a kritérium mindenhol 16éves kor volt. Szoval a végleges kérdésem az lenne hogy a kör csak nyár körül tágul kijebb és írjak azt is oda hogy akár 15 éves kortól is lehet? Vagy mégis hogy van ez? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 15. 22:03
 1/5 anonim válasza:
91%
úgy tudom 15 vagy 16 éves kortól már lehet diákmelót vállalni
2021. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt értem, és köszönöm de nem ez volt a kérdés😅
2021. máj. 16. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg mehet, de kell szülői engedélyt/beleegyezést írni a Fürgének, hogy évközi szünetekben mehessen az öcséd dolgozni.

2021. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval ahol 16 az alsó korhatár kiírásnál, az jelenthet 15 év + beleegyezést is. Jártak így nálunk dolgozni diákok nyaranta.
2021. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezetők rugalmasak szoktak lenni ebből a szempontból. A többiből már más kérdés.😅
2021. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!