Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből szoktak meggazdagodni...

Miből szoktak meggazdagodni az emberek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szolgaltatas vagy termek eladasabol, szerencsejatekbol, orokles utjan, bunozessel stb.
2021. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Oylanból amihez ért, vagy nem ért, de kellőképpen gátlástalan hozzá hogy pénzt tudjon belőle csinálni.
2021. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek nem szoktak meggazdagodni. A többség kihasznált és alulfizetett alkalmazottként éli le az életét.
2021. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozás, öröklés, lottó, találmány, ügyes házasodás, jó befektetések.


Közepes gazdagsághoz elég jó kereset és megfelelő megtakarítás.

2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
politikusi fizetésből nem közepes életszínvonal lesz úgy,hogy politikát mondok. Politikai kapcsolatok . Strómanok. Ez a legszomorúbb,hogy a többség kihasznált és alulfizetett. Én ilyen világba gyereket sem akarok. Hollywoodban színészekből nem közepes társadalmi ranglétra lesz hanem felső réteg. Ami vicces mert magyar színészek nem itt tartanak ebben az országban.
2021. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Bitcoinba fektettem be jó időben, azóta milliómossá váltam a többi kripto segítségével.
2021. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Növekvő bevételből.
2021. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!