Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni ha az...

Butusbrutus kérdése:

Hogy lehet feldolgozni ha az ember szerencsejátékon veszít 1 millió forintot?

Figyelt kérdés
Volt 7 millió forint megtakarításom és elégedetlen voltam a befektetésem hozamával. Feltettem szerencsejátékon 1 millió forintot nem is nagy szorzóra és elment. Hogy lehet ezt fejben feldolgozni?
2021. máj. 20. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Engedd el az egészet, tiltsd ki magad az összes irodából ahova regisztráltál véglegesen.

Az életbe nem fogod visszanyerni ezt a pénzt.


"Feltettem szerencsejátékon 1 millió forintot nem is nagy szorzóra és elment." ebből pedig világosan látszik hogy fogalmad sincs a sportfogadásról.

2021. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Tanulság,tanulópénz,többet nem játszol.

Olcsón megúsztad viszonylag

2021. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsejátékos Segélytelefon


(06-21) 262 06 03


Az ELTE PPK Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszékével és a Pro Psychologia Alapítvánnyal együttműködve Segélytelefon szolgáltatást működtetünk. Szerencsejátékkal összefüggő problémák, kiritikus helyzetek kezelése esetén ingyenesen, anonim módon hívható. A szolgáltatás igénybe vehető és elérhető a szerencse@ppk.elte.hu e-mail címen, valamit az "ELTE Szerencsejátékos Segélyszolgálat" Skype azonosító segítségével is.


Hétfőtől péntekig: 15:00 - 19:00 között


A Segélytelefon információs vonala: (06-1) 411 67 78

2021. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Eleve csak annyival játszunk amit nem fáj elbukni.


Tanulj belőle, és ne játsz többet!

2021. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

De nem 1.40-re ugye?!


Még akkor is jobban jártál volna, ha Martingale módszerrel fogadsz.

4-es odsszokra raksz és vesztés esetén 1.5 szeresével növeled a tétet.

2021. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Elkell engedni, saját hibáiból tanul az ember. Én sokszor buktam kisebb téteket, volt hogy nyertem is, de kicsi számolgatás után rájöttem, hogy nagyon nem pozitív a végeredmény. Azóta nem játszok.
2021. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Csak meg kell dupláznod a maradék 6ot és máros bőven pluszban leszel.
2021. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Én lehet még beletennék 100 ezret, hátha visszajön és utána többet nem fogadni. Ha az is elúszik az már nem nagy különbség. De ehhez tudni kell megállni ha visszajön ha nem.

Például 3x duplára játszani, jó esetben 100-ból 800 lesz. Én sokszor eljátszottam, hogy nem álltam meg az "utolsó" körnél és katasztrófa lett a vége.


Ezért a másik opció, hogy lenyeled, az jobb lehet, ha nincs önuralom. A bukás emléke meg fog maradni, 1 hétig nagyon rossz, aztán halványul. Csak az idő segít.


Nincs csodamódszer, ami kockázat nélkül rendbe hozza az egészet.

2021. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Ez semmi baratocskam. Egy het alatt a 35 millios vagyonom felezett mert musk tweetelt egyet es beszakadt a bitcoin. A szerencsejatekhoz nem ertek, ott lehet a duplazassal tobbet vesztenel, de en ezt csinalom most eppen. Kuldom be a penzt hogyeg tobb cryptot tudjak venni :)
2021. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
#2 olcsón?? 😂
2021. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!