Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ethereumnak szerintetek jövő...

Ethereumnak szerintetek jövő év tavaszára mekkora értéke lesz? Tudom hogy jóslás, csak kíváncsi vagyok mások véleményére 😀

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nulla.
2021. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Sztem kb mint most, esetleg kicsit tobb. Felfog futni az ara es utana visszaesni a mostani sizntre
2021. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egyiknek sincs jövője.. főleg ha 2-3 hír ennyire befolyásolni tudja az árfolyamot. Szerencsevadászoknak valók, nem pedig befektetőknek
2021. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
1 milliárd
2021. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legalább három
2021. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Ezeöccá. Hülye kérdésre hülye válasz.
2021. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Miért lenne hülye kérdés? A véleményünkre és vad jóslatainkra kíváncsi. Szerintem is ezeröccáz.

Én nem hiszek már az ETH-ban, de ettől még tartok belőle. Több nagy projektnél láttuk már ezeket a csigalassúságú reformkísérleteket, késéseket, érdekellentéteket a saját minereikkel, és egy jó példa sincs, ahol végül sikerült flottul megoldani a dolgokat. Ha mégis lesz ilyen, akkor az az ETH lesz, de nem adnék rá sokat.

Egyetlen coin van, aminek a tehetetlensége és használhatatlansága szemmel láthatólag senkit sem érdekel, és nincs hatással az árára, ez a bitcoin. Ezt a luxust más nem engedheti meg magának, még az ETH se. Szerintem ki is fognak vérezni még mielőtt az ETH 2.0 meglenne, és az okosszerződéses piacot átveszi egy olyan coin, ami élből úgy van megtervezve, hogy óriássá nőve is jól működjön. Jóslat #2: ez nem az ADA lesz...

2021. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ETH most nagyon veszélyes, főleg hogy hirtelen lett egy csomó jobban működő alternatívája. Az a kérdés, hogy fájdalomcsillapítóval (MATIC stb) kihúzza-e az ETH 2.0-ig, ami minimum 1 de inkább 2 év.

Én tuti nem vennék most, egy altcoin ne legyen egyszerre gcidrága és szar is. Azt hagyjuk meg a bitcoinnak.

2021. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"egy altcoin ne legyen egyszerre gcidrága"


Az égvilágon semmi következménye nincs annak, hogy egy coinból 1db mennyibe kerül.

2021. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Drága alatt azt értem, hogy a pénzecskédért egy 300 milliárd dolláros tortából veszel egy morzsának se nevezhető darabot. Semmi köze a token árához.

Ha már ilyen "majd a jövőben becsszó nagyon jók leszünk" jellegű coinokra spekulálsz, ne olyat vegyél amibe minden hülye előbb szállt be mint te, és egy évi fizetésedből is csak 0.00001% részesedést tudsz venni.

2021. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!