Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A talk online panel oldal...

A talk online panel oldal hiteles?

Figyelt kérdés
Anno még feliratkoztam rá, vagy nem tudom, és folyton küld ki dolgokat, hogy tölsem ki stb... Nem tudom hogy egyáltalán van-e értelme, vagy kifizetik-e az összeget, vagy hogy mennyit? Valakinek van vele valami tapasztalata?

2021. jún. 2. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek mindig az a lényege, hogy ne lehessen belőle racionális időn belül értéket kiszedni.
2021. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze értem én. Leginkább azért kérdeztem, hogy néha unalmamban kitöltök 1-et, de ha értelmetlen, akkor felesleges.
2021. jún. 2. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt elolvashatod hús vér emberek tapasztaltait.

2021. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Őszintén szólva nem bízok ebben az oldalban,én is próbálkoztam de nem jártam sikerrel,ezért én azt javaslom ezt az oldalt inkább hagyd.

Vannak más oldalak amik tényleg ki fizetnek,ha érdekel nyugodtan küld el az email címedet és el küldöm azokat ahol tényleg fizetnek,gazdag nem leszel tőle.

2021. jún. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A saját tapasztalatom a következő az oldallal kapcsolatban. Általában Edenred ajándékutalványra (5000Ft) szoktam beváltani a pontjaimat. Évente kb 1-2x gyülik ki. Postai úton szoktam kérni viszont mindig 30napon túl küldik ki és úgy ha rájuk írok. Késve is de végül mindig megkapom.
2021. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kataa.0401 válasza:

Nyilván senki nem fog ilyen kérdőívekből meggazdagodni, de arra teljesen jó, hogy néha kitöltesz pár perc alatt egy kérdőívet és gyűjtöd vele a pénzt.

Én 4000 forintos átutalást választottam a pontjaimért, kicsit késve ugyan, de megkaptam, nekem jó tapasztalatom van velük kapcsolatban. :)

2022. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!