Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha regisztárok PayPalen,...

Ha regisztárok PayPalen, akkor látni fogja a nevemet az, akinek pénzt küldök, vagy nekem küld pénzt?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem használtam még paypalt, épp a regisztrációnál tartok.

Azt írja, hogy azt a nevet kell beírnom, ami a személyigazolványomon rajta van (vagyis ne használjak álnevet).

Pénzmozgásnál mindenki látja a valódi nevemet? Vagy csak az e-mail címet fogja látni? Esetleg be lehet állítani, hogy ne lássák a nevet?

Mi történik ha mégis álnevet használok?


Köszi a segítséget!



2021. jún. 22. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látni fogják. Ne használj álnevet, a bankszámládnál se használsz, ez is kb. azzal egyenértékű.
2021. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy intim holmikat szeretnék árulni, ezért nem tanácsos nekem közszemlére tenni a nevem (ráadásul nem is Kovács Mária típusú a nevem, amiből van több ezer, hanem annyira egyedi, hogy ebben a formában senkit nem is hívnak így).


Akkor tovább kell gondokoznom, ez a paypales dolog lett volna a legegyszerűbb :(

2021. jún. 22. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj céget és kész
2021. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Paypal barmikor zarolhatja fiokod azonositas celjabol, ilyenkor el kell kuldeni nekik egy kepet a szemelyidrol es esetleg 1-2 egyeb dolgot. Ha alnevet hasznalsz akkor ennek nem fogsz tudni eleget tenni es elveszheted a hozzaferest a fiokodhoz, az ott levo penzel egyutt. Ez ugyanigy lesz minden paypalhoz hasonlo helyen.
2021. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!