Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyet megcsinálhatnak, vagy...

Ilyet megcsinálhatnak, vagy ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Konkrétan rendeltem magamnak dolgokat, amik 19160 Ft-ba kerültek összesen. Ma jött a futár, és egy 20 ezressel akartam fizetni, és azt mondta nem tud visszaadni. Nem 840 Ft-ot, hanem 20-at sem. Mondtam neki, hogy adok aprót akkor, és adjon egy ezrest konkrétan kijelentette, hogy nincs nála egy forint váltópénz sem. Ez legális, ilyet lehet? Hogy lehet úgy elküldeni egy futárt dolgozni napi 50-100 címmel, hogy egy forint váltópénz sincs nála? Ha valaki 8 ezerért rendelt, és 10 ezrese van csak akkor 2 ezer borravalót adjon, vagy még holnap ő legyen otthon egész nap hogy várja a futárt? Vagy csak át akart b*szni, hogy adjak neki majd ezer Ft borravalót ? :D komolyan nagyon felb*szta az agyma az ügyfélszolgálat persze semmit nem tudott mondani, csak mostai kezeit. Kérdezem én létezik, hogy egy futár 0 Ft váltóval induljon el egy 8 órás műszakra?

2021. jún. 22. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megcsinalhatnak, de magukkal szúrnak ki
2021. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az felmerült benned, hogy mire hozzád odaért, már nem volt nála váltópénz mondjuk 3 másik hozzád hasonló ügyfél miatt?
2021. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Hát én utána felhívtam az ügyfélszolgálatot, és leadtam az infót szóval ki is szúrt.
2021. jún. 22. 18:24
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es én voltam az első cím, hozzáteszem 3 címél elbaszott 30-50 ezer váltót? Haver egy forint nem volt nála. Egy 20 forintos sem. Ez szerinted reális?
2021. jún. 22. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak le akart húzni.. mikor bekamuzza hogy a címen járt, meg felhívott.. de se nem fogadott hívásod, se a címen nem járt.
2021. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
gondolj bele, napi 3 emberre eljátssza, csak 100 Ft-os tételnél/ ember.. az 60rugó /hónap fizetéskiegészítés.
2021. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kell kartyaval fizetni. Ha ez nem lehetseges, akkor hagyni kell a csomagot.
2021. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy pofátlan lehúzós trükk


Kellett volna mondani neki hogy akkor betelefonálsz a futárcéghez és megkérdezed mi a teeendő ilynekor


Egyből lett volna nála némi apró:)

2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!