Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Haz epites árában mi van benne?

Haz epites árában mi van benne?

Figyelt kérdés

Anyósom felujittat a telkunkon egy kis házat hogy az lesz az ő része.

Hozzá kell építeni stb.felfogadtunk egy csapatot s mondtak hogy 6.5 millióból cakkum pakk kijon.mar megkaptak a pénzt de a ház fele van kész s még akarnak pénzt.

Bele számoltak az utazási költséget s a munkások munkaberet. Én azon a véleményen vagyok hogy egy cégnek kellene lennie annyi tokejenek lennie hogy kifizesse az embereit meg a benzin költséget


2021. júl. 2. 15:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi van a szerződésben?
2021. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A fizetési határidők s a 6.5 millio
2021. júl. 2. 15:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
De az elvégzendő munkák le vannak fixálva benne? Van benne opció áremelésre, ha esetleg olyan mértékben drágulnának az építőanyagok? Stb, stb
2021. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egyik sincs benne.en már kezdem azt hinni hogy egy kamu cég stb

Csak az van benne hogy lakasfelujitas-bovites s hogy 6.5 millio

2021. júl. 2. 15:34
 5/25 anonim ***** válasza:
És te előre kifizetted nekik a 6,5 milkót?
2021. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem én,anyósom.ahogy a szerződésben voltak a fizetési határidők úgy lett kifizetve.az utolsó 1.5 millióra azt mondta hogy az elment az emberek fizetésére
2021. júl. 2. 15:44
 7/25 A kérdező kommentje:
Meg valamelyik részlet asszem azért lett elobb elutalva mert hogy már nincs pénz több anyagra stb Meg hogy voltak valtoztatasok(nem nagyok)s az plusz penz
2021. júl. 2. 15:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtátok szerintem. Nincs az az építkezés, ahol a teljes árat előre kifizetem. Az utolsó részlet mindig az átadás után van csak. Esetleg pótmunkázások. Pár építkezés van már a hátam mögött, de sosem így csináltuk. Az para egy cégnél, ha az emberek bérére nincs pénz...
2021. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Azért fizettük ki mert megmondtak hogy ha nem adunk pénzt akkor nem fejezik be.igy is már pluszban vagyunk mert hitegettek hogy ha adunk akkor egy het alatt kész.

Ma is elhuztak mert nem akartunk több pénzt adni..mert hogy amihez hozzá van építve a régi fal az rossz s nem tudják rá rakni a gipsz kartont(asszem)...ide jönnek kb 7re s elmennek 2 fele

2021. júl. 2. 15:55
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja meg egy darab blokkot se adtak..jó számlát nem kértünk...egy olyan elszámolást adtak mintha én megirtam volna egy bevásárlo listat
2021. júl. 2. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!